Divadlo Za Komínem

Program – Březen 2020

1.3. 2020, 16.00, Princezna na ocet, 130 Kč

Bylo, nebylo, byla jedna princezna Josefínka, třináctá dcera pana krále. Ta, na kterou už nezbyl vůbec žádný ženich ani věno a ona měla zůstat doma na ocet. Ale copak to jde, aby princezna byla na ocet? Josefínka to tak rozhodně nenechá.

Přijde se podívat na původní českou pohádku s odvážnými dívkami, veselými čerty a spoustou písniček.

 

4.3. 2020, 19.00, Ať žije Bouchon!, 200 Kč

Herecký soubor Divadla Za komínem nastudoval svoji první hru nabitou humorem a absurdními situacemi. Jedná se o satirický příběh dvou soudobých nejhranějších francouzských dramatiků. Přibližují absurdní život malého městečka kdesi ve vnitrozemí, v němž jsou velkorysé projekty dotovány granty a dobré nápady tu vítězí nad zdravým rozumem.

 

13.3. 2020, Martin Dvořák a hosté, 50 Kč na místě

Březnový klavírní večer nabídne návštěvníkům Divadla Za komínem nejen jazzové skladby, ale také písně a šansony známých i méně známých interpretů.

Klavírista Martin Dvořák si přizve dva humpolecké hudebníky – zpěvačku Simonu Zástěrovou a bubeníka Víťu Žaloudka, které doplní baskytarista Vladimír Vávra z Jihlavy.

 

20.3. 2020, 20.00, Lazer Viking, 200 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě

Lazer Viking vydal novou deskou Drag! Již nesází pouze na zvířecí sílu raného rock ‘n’ rollu a záměrně přehnaný výraz sedmdesátkového glamu. Teď tu hraje prim vytříbené písničkářství, které nenásilně prodlužuje tahy štětcem klasiků historie žánru. S plnohodnotnou kapelou v zádech nabízí sbírku písní, která se možná právě díky nečekaně klidnému a dospělému zvuku časem zapíše do historie absurdně jako ta nejkontroverznější!

 

22.3. 2020, 16.00, Hurá na pohádky!, 50 Kč

Hurá na pohádky je pásmo krátkých animovaných filmů pro nejmenší diváky a jejich bystré sourozence. Provázet Vás jimi budou dva nejlepší medvědí kamarádi Nedvěd a Miška z večerníčkového seriálu Mlsné medvědí příběhy. Další vyprávění Plody mraků vypráví o rozverných chlupáčcích, kteří se poprvé odváží vstoupit do neznáma. Slovensko pak reprezentuje epizoda ze seriálu Websterovci, ve kterém míří zvídavá pavoučí hrdinka Lily poprvé do školních lavic.

 

25.3. 2020, 20.00, Můžem i s mužem, 400 Kč

Autorská hra o tom, co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí, a o zdánlivě obyčejných věcech… Co vše se odkryje a kolik slupek oloupe během jedné narozeninové párty. Po čem všichni touží?  Přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován!

 

  1. 3. 2020, 20.00, Zrní, 280 Kč v předprodeji, 330 Kč na místě

Zrní je hra, zvuk divokého tance i klidného zenu. Zrní se poslouchá, prožívá, hraje, žije i žere. Čtyři Honzové a jeden Ondřej spolu hrají už od roku 2001 a do své hudby odlévají beaty kladenských uhelných strojů i svěží pocit výstupu na horu. Mezitím poslali Hrdinu počítačové hry do světa, Následovali kojota, složili Soundtrack ke konci světa a důvěrně popsali Jiskřící, co nevymyslíš. Jejich písničky dávají člověku pocit velikosti a průniku do hlubin světa stejně jako pokory a důvěry v to, že to všechno dobře dopadne.

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

22. Rada Města, usnesení

Čt Úno 13 , 2020
usnesení z 22.RM, která se konala dne 5.2.2020 v kanceláři starosty města.

You May Like

Témata