Divadlo Za Komínem

1

PROGRAM LEDEN 2020

  1. 1. 2020, 20.00 – Dominic Miller – The Absinthe Tour

Britský rockový kytarista argentinského původu je známý především dlouholetou spoluprací se zpěvákem Stingem. Podílí se na Stingově produkci nejen jako kytarista, ale i jako skladatel a aranžér. Ze společné tvorby je známá například skladba Shape of My Heart nebo La Belle Dame Sans Regrets. Dominic Miller je rovněž velmi úspěšný sólový umělec. Pod svým jménem vydal už 9 alb.

V našem divadle tento špičkový muzikant odstartuje světové turné s nejnovějším albem „Absinthe.“ To kombinuje prvky jazzu, popu, akustického folku, klasické hudby, latiny a tanga.

Těší nás, že můžeme potvrdit také vzácného hosta české hudební scény Dana Bártu. Ten se nikdy netajil obdivem právě Stingova přístupu k hudbě.

Vstupné 550 Kč v předprodeji, 600 Kč na místě

  1. 1. 2020, 19.00 – Ať žije Bouchon!

Herecký soubor Divadla Za komínem nastudoval svoji první hru nabitou humorem a absurdními situacemi. Jedná se o satirický příběh z pera dvou soudobých nejhranějších francouzských dramatiků. Přibližují absurdní život malého městečka kdesi ve vnitrozemí, v němž jsou velkorysé projekty dotovány granty a dobré nápady tu vítězí nad zdravým rozumem. Nenechte si ujít naše představení, odměnou Vám budiž vrchovatá dotace dobré zábavy!

Vstupné 200 Kč

  1. 1. 2020, 20.00 – Klavír Za komínem

Vždy jednou za měsíc se můžete těšit na pravidelné páteční večery s klavírem. Představíme Vám vynikající klavíristy, kteří budou v našem divadle vytvářet jedinečnou atmosféru. Tentokrát bude prostor divadla patřit úžasnému jazzovému klavíristovi Vítu Křišťanovi.

Vstupné 50 Kč se hradí na místě

Petr

One thought on “Divadlo Za Komínem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Turnaj - Zimní Hrajdiscgolf tour

Po Pro 30 , 2019
Sobota 04.01.2020 09:00 – 15:00

You May Like

Témata