Dívka roku 2003 – finále (Aktualizováno 17.12.)

17

Tak a je tu prosinec, konec roku a s ním tu také máme finále humpolákovy dívky roku 2003. V předchozích soutěžích pro jednotlivé měsíce již není třeba hlasovat. Hlasy již budou nadále ignorovány. Během měsíce prosince a začátkem ledna tak máte možnost zvolit humpolákovu dívku roku 2003.

Dívka roku 2003

A jak bude vypadat finále a probíhat volba vítězky? Z předchozích jednotlivých měsíců bylo vybráno dvanáct finalistek s nejvíce body. Ty se tedy utkají v samostatném finále. Dívky byly bodově nasazeny podle počtu bodů získaných v předchozích kolech. To znamená že jim do začátku soutěže byly připočteny hlasy dle předchozího umístění. Takže dívka na dvanáctém místě získává na startu 0 bodů, dívka na jedenáctém 1 bod, na desátém 2 body atd. až po dívku na místě prvním z 11 body. O dalším pořadí již rozhodnou vaše hlasy.

A jak se bude hlasovat. Pro tentokráte se již nebude hlasovat v anketě ke článku. Pro odeslání hlasu musíte poslat mail na adresu divkaroku@humpolak.cz. V něm musíte uvézt číslo dívky které dáváte hlas a následně jméno a příjmení. Každý hlas bude započítán pouze jednou. Pokud nám příjde hlas z již jednou použité adresy, popř. se stejným jménem a příjmením, bude tento hlas ignorován. Stejně tak budou ignorovány hlasy pro dívky, které nejsou ve finálové dvanáctce, proto buďte opatrní a překontrolujte si číslo své favoritky.

A kdo se nám tedy dostal do finále? Následuje seznam finalistek s počtem doposud dosažených hlasů. Budeme se snažit pořadí a počet hlasů nějak pravidelně aktualizovat (zhruba v týdeních periodách), takže se můžete do tohoto článku vracet a sledovat průběžné pořadí.

Stav k 17. prosinci 2003:
Dívka č. 40:

Počet hlasů: 23

Dívka č. 26:

Počet hlasů: 21
Dívka č. 34:

Počet hlasů: 12
Dívka č. 33:

Počet hlasů: 9
Dívka č. 50:

Počet hlasů: 8
Dívka č. 43:

Počet hlasů: 7
Dívka č. 31:

Počet hlasů: 6
Dívka č. 30:

Počet hlasů: 9
Dívka č. 66:

Počet hlasů: 3
Dívka č. 55:

Počet hlasů: 2
Dívka č. 54:

Počet hlasů: 1

Dívka č. 28:

Počet hlasů: 0


Nyní můžete tedy hlasovat. Pošlete hlas své favoritce na adresu: divkaroku@humpolak.cz. Nadále nám do redakce na adresu axl@amjawa.com můžete posílat nové (hlavně lepší) fotografie finalistek soutěže. Pokud se nám fotografie bude jevit lepší, rádi ji zde obměníme.

Uzávěrka soutěže je 10. ledna. Poté bude vyhlášena vítězka, kterou se pokusíme pozvat k Humpolákovi na předání ceny a interview. :)))) V případě shody bodů, rozhodně o umístění výsledek ze základního kola soutěže.

Hodně štěstí.

Axl

17 thoughts on “Dívka roku 2003 – finále (Aktualizováno 17.12.)

  1. Protože jsem při aktualizaci měnil ID článku a na ty bláboly v komentářích jsem se vys*al. Stejně nestály za to.

   No a stejně tak se ztratí tyhle komentáře při příští aktualizaci. 🙂

   Axl

   1. Mas v tom peknej bordel, komentare k clanku se ztracej, to radsi ty komentare rovnou zakaz. A vyborny je, ze se na uvodni strance zobrazuje pocet komentaru i kdyz to neni pravda.

    1. Ach jo. Komentaře u článků se neztrácej. Jenom u tohodle s kterým neustále čachruju. No a pokud jsou to takovýhle plky, tak mi jich ani není líto.

     Oni se ani neztrácej, v databázi zůstali, jenom jsem přerušil jejich spojení k článku, jelikož jsem změnil pořadové číslo článku.

     Už mě to fakt sere. Ty jsi samá kritika, ale kde nic tu nic. Článek napíšeš jednou za uherskej rok, a když Tě poprosíme o banner, nebo o novej design, tak máš strašný práce a nevím co. Christmas theme jsem si taky musel udělat sám, a to k tomu máš ještě kecy. V hospodě to jo, to kecat umíš. Ok, to já taky, ale nechápu kde se v Tobě bere ta drzost pořád něco kritizovat a brblat, když sám toho moc neuděláš. To umí každej.

     Hele Olafe mírni si ho, nebo se na to AXL Systems vysere a můlže Ti to pak spravovat KapikServis. To bych byl zvědavej, jak by to vapadalo.

     Kašlu na to, nebudu se rozčilovat a jdu pryč. Nenechám se rozházet lidma, kteří uměj akorat kecat a kritizovat.

     1. Souhlas . Kecat a kritizovat umí kdejakej voc.s z hospody . Něco dělat a ještě zadara pro dobrou věc už málokdo . Až dotyčný kritik napíše tolik článků a bude držet pravidelnou aktualizaci na svých zádech , tak ať kritizuje i takovýhle „smrtelně důležitý věci“ jako je tahle .
      Podle mě je to malicherná blbost řešit ztrátu nějakýho komentáře . A budou „vánoce – svátky klidu a míru“ vážení ! Takže buďte raději pozitivní , kur.a – ne ?!

     2. au, tedka ste mi to dali, to boli. Hlavne od pierra, ktery vzal cca po mesicnim ucinkovani na Humpolaku do zajecich.
      Pravda je, ze mam tech clanku podstatne min, nez ma axl, taky je pravda, ze clanky ktery delam nejsou okopceny z jinych serveru. A taky je pravda, ze mam clanku za tu dobu co humpolak jede na nukovi, min nez pierre, ktery to delal jen chvili (o axlovi vubec nemluve, na toho nikdo nema). K vanocnimu designu: Ani jsem se nikdy nechystal nejaky vanocni design delat. To je axluv projekt, takze ten mi nepredhazujte. O tom sis, axle, rozhod a udelal si ho sam.

     3. Ber mě jako běžnýho čtenáře , kterýho zajímají hlavně dvě věci – aby měl co číst , a aby to bylo zajímavý . Ty vaše veřejný hádky nejsou nic zajímavýho a pokud přestane i axlova aktualizace , tak bude humpolák jen zombie…a to by bylo snad škoda , ne ?

     4. :)))

      A je to tady zase. Je sice pravda, že zpousta mých článků je okopčených z jiných serverů. Ale to proto, že kdyby tu nebyly, tak by na Humpolákovi nebylo už vůbec nic a frekvence článků by byla tak jeden za měsíc. A ono to dá taky práci a hlavně čas, to na netu vyhledávat a přenášet na Humpoláka. Mimochodem, mám dojem, že kdybych spočítal ty moje originální tak jich bude stejně pořád víc než těch Tvejch.

      Ale o to vůbec nejde. Nepiš si třeba klidně žádné články. Je to o dobrovolnosti a nikdo Tě nemůže nutit, abys sem nějaké psal. Jenom mě mrzí, že někdo kdo na to na všechno kašle (už i zadávání programů kina do kalendáře jsem musel začít dělkat já, protože Ty jsi na to sral), se tady v tom hrabe, a hledá každou chujovinu co nefunguje. To by mě ještě taky ani tak nevadilo, kdyby si vzal mail a napsal mi „hele vole, tohle a tohle Ti nefunguje“, nebo „hele kreténe děláš to blbě“. Ale ty hnedka přispěcháš do komentářů a začneš to rozkřikovat do celého světa, aby jsi všem ukázal, jak ten Vošák to dělá blbě a jak ten redakční systém stojí za hovno a jak ty seš skvělej že to vidíš.

      Už jsem to říkal 100x. Jestli se Ti to nelíbí, tak můžeš nainstalovat a zprovoznit nějaký jiný skvělý redakční systém, a starat se o to můžeš sám. A pokud ne, tak je fajn, když mě upozorníš na chyby, ale prosím Tě nějakou slušnou formou. Buď konstruktivní. Protože IMHO výrazy typu „Mas v tom peknej bordel, komentare k clanku se ztracej, to radsi ty komentare rovnou zakaz.“ moc konstruktivní nejsou, a spise me naserou a otravej, nez abych mel chut s tim neco delat.

   1. Tak jsem zvědavej , jestli axl v poslední chvíli k odvrácení prohry anny k nesáhne po nechutnosti jako je nevyžádaná pošta s apelem na hlasování pro dotyčnou modelku 🙂

    1. axl už je ze hry, je na cestě do ČR :-). Teď stačí jenom několika hlasy potvrdit jasnou převahu dívky číslo 40. 🙂

     1. NE!!!! Vsichni mi kamaradi a znami hlasuji pro Angelinu. Angelina vyhraje:-))))

     2. no to je zajimavy, ja lobuju pro angelinu jako blazen. Tak kde jsou vsechny ty hlasy co ji chodi z cely republiky? 🙂

     3. no samozrejme se tam objevi – tahle soutez je totiz veskrze objektivni a spravedliva, takze zarucene vyhraje ta nejlepsi …..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vánoční dárek pro čtenáře Humpoláka

Čt Pro 18 , 2003
Pro čtenáře Humpoláka jsme připravili dva malé vánoční dárečky. Tímto vám chceme poděkovat za veškerou vaší podporu, že nám pomáháte, posilujete nás, povzbuzujete a za všechna ta vaše slova chvály, které jsme od vás během tohoto roku dostali. Jsme velice rádi, že naš malý projekt, kterému věnuje redakce neuvěřitelné množství […]

You May Like

Témata