Vánoční dárek pro čtenáře Humpoláka

3

Pro čtenáře Humpoláka jsme připravili dva malé vánoční dárečky. Tímto vám chceme poděkovat za veškerou vaší podporu, že nám pomáháte, posilujete nás, povzbuzujete a za všechna ta vaše slova chvály, které jsme od vás během tohoto roku dostali. Jsme velice rádi, že naš malý projekt, kterému věnuje redakce neuvěřitelné množství svého osobního volna nepřijde v nivěč, a že jste tu vy, naši čtenáři. Díky vám tento projekt vznikl, díky vám tento projekt existuje. A tak přijměte naše vřelé díky, přání překrásných svátků vánočních, úžasného Silvestra a co nejskvělejší následující rok. Doufáme, že i v tom příštím roce se s vámi nadále budeme setkávat na těchto stránkách. A teď už váš slíbený dáreček.

Přípravili jsme pro vás dárky dva.

Tím prvním je spořič obrazovky pro vašeho miláčka – počítač. Jedná se o spořič pro operační systémy Windows. Pokud si ho stáhnete a nainstalujete, tak zatímco nebudete pracovat a třeba popíjet kávu, kouřit svoji zcela jistě zaslouženou cigaretu, číst noviny, nebo dělat jinou bohulibou práci, budou se se vám na obrazovce měnit různé obrázky z Humpolce a okolí. Na obrazovce se budou prolínat za použití různých krásných efektů. Ke každému obrázku se zobrazí krátký popis.

Humpolákův spořič najdete ke stažení tady.

Dále jsme pro vás připravili Humpolákův wallpaper, aneb pozadí pro Windows. Stáhněte si překrásný obrázek humpoleckého kostela sv. Mikuláše v zapadajícím podzimním slunci a ozdobte tak pozadí své obrazovky. Takto můžete ukázat ke kterému městu přirostlo vaše srdce.

Pozadí pro Windows máte k dispozici ke stažení ve třech velikostech, podle nastaveného rozlišení na vaší obrazovce:

Verze 640×480 pixelů

Verze 800×600 pixelů

Verze 1024×768 pixelů

Doufáme, že se vám naše malé dárečky budou alespoň malinko líbit.

Užijte si je, a ještě jednou vám přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Redakce Humpoláka


Čtěte dále:   Humpolák šiřitel dezinformací?

Axl

3 thoughts on “Vánoční dárek pro čtenáře Humpoláka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Unikátní výstava ze sirek v Humpolci

Pá Pro 19 , 2003
MěKIS v Humpolci a agentura Dobrý den Pelhřimov vás zve na výstavu. Od 22.12. ve výstavním sále Muzea Dr.Aleše Hrdličky v Humpolci na Horním náměstí probíhá unikátní výstava ze sirek. Čtěte dále:   Humpolák šiřitel dezinformací?

You May Like

Témata