Divoká přestřelka v Obratani vítězně pro A.F.C. Humpolec

5

Gólové hody byly k vidění v rámci devátého kola IV. třídy v Obratani. Matadoři z Humpolce v prvním půli mířili do černého hned čtyřikrát a zdálo se být po zápase. Hosté však úvod druhé půle zaspali, když Marek Vlach st. ihned po příchodu ze šaten přiblížil dvěma slepenými góly domácí na dostřel. Hosté ale poté opět zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a vítězství si nakonec v pohledném a divácky atraktivním duelu pohlídali.

Humpolecký uragán v první půli rozfoukal obrataňské naděje

9. kolo proti sobě postavilo domácí Obrataň a A.F.C. Humpolec, prozatím vedoucí tým IV. třídy. Hned od úvodního hvizdu se hrál poměrně svižný fotbal. Hosté šli do brzkého vedení, které v 15. minutě navýšili již na 2:0. To však z jejich strany nebylo vše. Chybující obrataňská obrana darovala soupeři další dva zbytečné góly. Humpolec tak vedl po půl hodině hry již 4:0 a zdálo se, že zápas je rozhodnutý. Ke konci půle se podařilo domácím korigovat a vykřesat tak maličkou jiskérku naděje.

Marek Vlach st. zadělal na drama, hosté si zápas ale utéct nenechali

Do druhého poločasu vstoupila Obrataň nejlépe jak mohla. Podařilo se jí vstřelit dva rychlé góly a byla opět v zápase. Po utkání mohli domácí litovat dalších neproměněných šancí, protože v 72. minutě vstřelili Humpolečtí pátý gól a zlomili tak odpor Obrataně. Během několika minut se trefili znovu a skóre už tak narostlo na 3:6 pro hosty. Ani sedmý gól nebyl příliš daleko, naštěstí pro Obrataň zahodil Humpolec pokutový kop. V závěru zápasu dokázal korigovat domácí Horský a utkání tak skončilo 4:6 pro Humpolec. I přes nepříznivý výsledek pro domácí to bylo v podzimní části zatím nejlépe odehrané utkání rezervy Obrataně. Ale přemíra chyb v obraně a neproměňování šancí stálo domácí tři body.

Čtěte dále:   Divizní loučení - Tatran hodlá zastavit rozjetý Humpolec

Ohlasy k zápasu

SK Obrataň B

Josef Kalina: Myslím, že zápas se musel divákům opravdu líbit, zápas nabídl úplně vše. Bohužel jsme nedokázali vyrovnat na 4:4, protože šance na to byly. Zápas mohl skončit trochu jinak.

A.F.C. Humpolec

Martin Havel – asistent trenéra: V první půli jsme byli totálně efektivní a zápas už jsme si mohli jen v klidu dohrát. Nepochopitelně jsme ve druhé půli ztratili třígólový náskok. Naštěstí nás to nakonec nestálo body.

Petr

5 thoughts on “Divoká přestřelka v Obratani vítězně pro A.F.C. Humpolec

1. Je vidět, že když se hraje srdcem a pro radost a zábavu, tak to jde ! Kdyby takhle makali všichni humpolečtí sportovci, tak by bylo úspěchů daleko víc….. P.

1. Ještě bych ty veterány moc nechválil. Hrají nejnižší soutěž a bylo by spíše překvapením, kdyby hráči s tolika zkušenostmi z různých klubů prohrávali.

1. názor od půlitru píva, hlavně na všem najít to negativní a všechno kritizovat. Už jenom chybí dodat oblíbené „to já kdybych měl čas, ale nemám“

2. Omyl. Oni to nedělají pro to aby je někdo chválil. Prostě pro radost, z lásky k fotbalu. Vy ostatní si najděte jiné téma na drby.

3. nikdo je prece nekritizuje. Pravda je ze ve IV tride hrajou fotbal lidi (zamerne to pisu takto) kteří v zivote nebyli na taktickem treninku a nemeli ani v zivote poradny trenink fyzicky nebo technicky. Zajit si v patek odpoledne zakopat na branu a zahrat bago není zadny trenink. To je pak ale pravda ze hraci jako Kamil Marousek, Pavel Zacek, Renek Nemec a další co hrajou za AFC takovyhle kluky vodi a ani nemusi behat. Z jejich zkusenostma a umenim (protože techniku proste nezapomenes – jenom ztratili něco rychlosti) to tak byt musí. Umeji cist hru, mysli dopředu, maj cas. Ti kluci z vesnice co hrajou hurafotbal a kdo da vetsi ranu je největší borec pak jenom litaj ale mic nepotkaj. Myslim ze i III trida uz bude vetsi orisek. II trida se uz s takovymhle muzstvem hrat neda. Při vsi ucte.