Farmářské trhy na Vysočině získávají na oblibě: v Humpolci jsou zatím nejisté

6

Ochutnejte utopence a nakládaný hermelín. Všechno je domácí, žádná chemie. Tradičních farmářských trhů pod názvem Koudelův talíř se dočkají i letos obyvatelé Havlíčkova Brodu. Na tržnice zvou návštěvníky i další města v kraji.

Město Havlíčkův Brod vyhlásilo na pořádání trhů grant. „Přihlásil se jen jeden zájemce. Opět jako každý rok je to Alena Čechová,“ informoval místostarosta Vladimír Slávka. Městská pokladna podpoří pořadatele částkou stopětasedmdesát tisíc korun. „Podmínkou bylo dodržet předepsaný počet sedmi termínů,“ zdůraznil místostarosta. Trhy se letos konají opět na Havlíčkově náměstí každou první sobotu v měsíci. Začnou v květnu a skončí v říjnu. Každý rok je součástí trhů i doprovodný program.

Celý článek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/farmarske-trhy-na-vysocine-ziskavaji-na-oblibe-v-brode-vyhlasili-grant-20220217.html

Axl

6 thoughts on “Farmářské trhy na Vysočině získávají na oblibě: v Humpolci jsou zatím nejisté

    1. Lidi v Humpolci farmářské trhy chtějí,ale pak jim je líto utratit nějakou korunu navíc. Myslí si, že jim prodejci nabídnou své zboží za cenu Lidlu nebo Kauflandu. Pokud nepochopí, že si kupují kvalitu za více peněz, tak tady trhy nemají cenu organizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Po stopách Zikmunda z Křižanova až k jihlavským hradbám. Lidé vyrazí na pochod

Pá Úno 18 , 2022
Venku je počasí jako na jaře a láká do přírody. Třetí únorový víkend nabízí pochod do Jihlavy, v Humpolci se během putování dozví výletníci více o tradičních masopustních zvycích a ve Žďáře nad Sázavou je čeká hledačka městem. V Nové Cerekvi a ve Starči si užijí masopustní veselí.
Výšlap na zříceninu hradu Rokštejn poslední den roku 2021.

You May Like

Témata