Fotbalisté neuspěli. Bernard motivuje ženy.

3

Po neúspěchu českých fotbalistů v kvalifikaci mistrovství světa 2010 v Jižní Africe se Rodinný pivovar BERNARD rozhodl, že „ušetřeným“ pivem bude motivovat českou ženskou fotbalovou reprezentaci.

Tato reprezentace vstoupila do kvalifikace mistrovství světa 2011. Pokud se jí podaří uspět a postoupit, získá každá hráčka a člen realizačního týmu 80 litrů nepasterizovaného piva BERNARD dle vlastního výběru.


 


„Muži na fotbalové MS nepostoupili a ani jejich výkony nebyly oslnivé. Proto jsme se rozhodli motivovat ženy,“ vysvětluje Stanislav Bernard a dodává: „Aby jim při fotbale netěžkly nohy, mohou české reprezentantky při výběru prémie zvolit náš osvěžující nealkoholický nápoj BERNARD s čistou hlavou Švestka.“


 


„Oceňuji motivaci od pivovaru BERNARD,“ komentuje Zdeněk Mužík, sekretář komise fotbalu žen ČMFS a dodává: „Věřím, že i tento počin zviditelní ženský fotbal a zvýší zájem o něj.“


 


Vzhledem k vývoji v naší kvalifikační skupině neměla mužská fotbalová reprezentace postup pouze ve svých rukou. Rodinný pivovar BERNARD proto vypsal prémii pro hráče Slovenska, následně i San Marina. Tyto týmy však Slovinsko o body nepřipravily a prémie tak nebyla vydána. „Ušetřeným“ pivem proto pivovar BERNARD nyní motivuje české fotbalistky.


 


 

myska

3 thoughts on “Fotbalisté neuspěli. Bernard motivuje ženy.

    1. Pivo se zřejmě musí rozdávat aby se nezkazilo…… Jo a švestku by měli rozdávat na základky aby mládež měla předpřípravu na sváteční ležák až jim bude 18 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

RUSKO: Země plná překvapení

Pá Říj 16 , 2009
V úterý 20.října v pelhřimovském kulturním domu Máj představí Leoš Šimánek svoji nově sestavenou velkoplošnou panoramatickou diashow z jeho expedice napříč bývalým Sovětským svazem. „V Rusku jsem našel to, co jsem hledal – nedotčenou přírodu a přátelské lidi,“ říká známý cestovatel a dobrodruh.

You May Like

Témata