Geneva Motorshow 2005 – 1/2

4

Fotografie z letošního ženevského autosalonu. Exkluzivně pro Humpoláka, obrázky, které jinde na internetu nenajdete.

Autosalon v Ženevě je každoročně první velkou událostí v automobilové branži na starém kontinentu. Každá automobilka zde ukazuje něco nového. Tím, že se jedná o Švýcarsko, kde je jedna z nejvyšší kupní síly v Evropě, můžete zde vidět modely, které např. v Brně neuvidíte. Ženevský autosalon má také jednu skvělou výhodu a to, že jsou všechny značky soustředěny na jednom místě jakoby do jedné haly, takže odpadá únavné přecházení. Nevýhodou je obrovská koncentrace lidí.

Světová premiéra: Audi RS4
Motor V8 4,2l FSI 420 hp + quattroAudi A6 Avant:


Maserati:
Bugatti:


Bentley:


Spyker:


Koncept od Škoda:
Ferrari:


Lamborghini:


Volkswagen: světová premiéra modelu Passat nové generace
olaf

4 thoughts on “Geneva Motorshow 2005 – 1/2

  1. Hmmm, ta Škodovka vypadá zajímavě. Sice trochu hranatý, aby to nekonkurovalo Touaregu, ale …. To jsem vůbec nevěděl, že na něčem takovém ve škodovce dělaj. To chtěj exponovat na americký trh?

    1. Ne, to je jen studie. Škodovka letos slaví výročí a protože neměla žádnou novinku, tak vytáhla ze šuplíku tenhle koncept. Nejspíš se nikdy nebude vyrábět, i když to se o Roomsteru tvrdilo ze začátku taky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nezaměstnaní ušetří

St Bře 23 , 2005
Po více než roce jednání a žádostí se podařilo v Humpolci zřídit detašované pracoviště Úřadu práce Pelhřimov. Nezaměstnaní z našeho spádového území tak nebudou muset dojíždět vyřizovat své náležistosti do Pelhřimova.

You May Like

Témata