Hlasujte pro Hospůdku roku

6

Pelhřimovský deník startuje soutěž „Hospůdka roku 2009“. Až do konce dubna budou noviny představovat restaurace a další hospodská zařízení v pelhřimovském regionu, které se přihlásily do soutěže. Na čtenářích pak bude spočívat úkol zaslat hlas svému oblíbenému podniku.Logo soutěže – zdroj: Pelhřimovský deník


Čtenářům Deníku stačí jediné: vystřihnout hlasovací kupon, který najdou v sobotním vydání, vyplnit a poslat na adresu redakce. Odměnu dostane nejen podnik, který během soutěže získá největší počet hlasů, ale také pět šťastných čtenářů, kteří se o tento jeho úspěch svými hlasy zaslouží.


Bohužel pro nás humpoláky – za město Humpolec se do soutěže přihlásil pouze jediný podnik, a to Papas Garden Restaurant.


Podrobná pravidla soutěže (ve formátu PDF): hospudka_pravidla.pdf


Ohodnotit svým hlasem můžete ale i jiné humpolecké restaurace. Společnost Pilsner Urquell totiž připravuje publikaci s názvem Pilsner Urquell Pub Guide, která se podobá kulinářskému průvodci Michelin. V tomto průvodci jsou ale zařazené pouze restaurace, hospody a bary, kde se prodává plzeňské pivo. A výběr je sestaven podle hlasování uživatelů na internetových stránkách. V ročníku 2009 rozhodlo o výběru TOP 100 restaurací v ČR rekordních 138 765 hlasů a 4109 komentářů. K realizaci dalšího ročníku 2010 můžete svým hlasem přispět i vy s tím, že za ohodnocení 5 podniků získáte Pilsner Urquell Pub Guide 2009 ZDARMA. Hodnotí se klasicky od jedné do pěti hvězdiček v 5 kategoriích: kvalita piva, služeb, kuchyně a interiéru, možnosti zábavy.


K tomu, aby se vaše oblíbená restaurace mohla dostat do výběru průvodce (TOP 100), musí být splněna tato kritéria:


– restaurace získá minimálně 100 vašich hlasů


– celkové průměrné hodnocení ze všech pěti sledovaných kategorií je vyšší než tři hvězdičky z pěti možných (hodnocení větší než 3)

Čtěte dále:   Zlíňaci testují – nové burgery Přemka Forejta v McDonald's

 


V Humpolci můžete hodnotit:


 


Caramba Cafe (k dnešnímu dni 3,37 *, dosud 30 hlasů)


Hotel u Jiřího ( k dnešnímu dni 3,83 *, dosud 63 hlasů)


Restaurace Kalich ( k dnešnímu dni 3,28 *, dosud 43 hlasů)


 


http://www.pilsner-urquell.cz/cs/homepage/pub-guide/soutez-a-objednavky-2009/


 

 

myska

6 thoughts on “Hlasujte pro Hospůdku roku

 1. Papas Racekgarden??????? To si děláš ovce. V Humpolci je snad jediná putyka co stojí za zmínku a to Kůň nahoře. Jedině tady je vyvážený poměr: cena+kvalita+velikost porce+rychlost obsluhy.

  1. Nezapomente na 20 let stejny, socialisticky interier :). Ale co clovek, to jine naroky a hlediska, takze podobne souteze jsou stejne o nicem. At si kazdy chodi kam chce a kde mu to vyhovuje, bez ohledu na nazory ostatnich.

     1. Hospody v místních částech Hněvkovice a Kletečná….Tradice i kvalita

     2. Cituji autora článku: Bohužel pro nás Humpoláky – za město Humpolec se do soutěže přihlásil pouze jediný podnik a to Papas Garden Restaurant.
      Souhlasím. Ano Bohužel PaGaRe!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Soví noc na Křemešníku

Po Bře 2 , 2009
V sobotu 7. března 2009 se od 18:30 hodin uskuteční na Křemešníku u Pelhřimova ojedinělá akce nazvaná „Soví noc“ – večerní výprava za hlasy našich sov. Čtěte dále:   Zlíňaci testují – libovej frankfurter z Bageterie Boulevard

You May Like

Témata