Hlasujte pro Sportovce Vysočiny za rok 2019

V tomto týdnu odstartovalo hlasování v krajské anketě Sportovec Kraje Vysočina 2019.

Po odborné části ankety přichází teď na řadu široká veřejnost, která svými hlasy rozhodne, kdo se mezi nominovanými stane nejúspěšnějším sportovcem loňského roku v kategorii jednotlivců a sportovních kolektivů. „V průběhu ledna zasílaly sportovní svazy a kluby jednotlivé nominace, nyní už hlasuje veřejnost. Kromě hlasu pro svého favorita je také možné doplnit vlastní tip, a to mezi jednotlivci i kolektivy. Podpořit úspěšné vysočinské sportovce můžete až do 6. března,“ popisuje způsob hlasování krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.

Hlasovat v anketě Sportovec Kraje Vysočina je jednoduché. Stačí prostřednictvím hlasovacího formuláře na extranet.kr-vysocina.cz/sportovec-kraje-vysocina zaškrtnout svého favorita, vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a opsat číselný kód. Do uvedeného e-mailu bude následně doručen odkaz a teprve po jeho potvrzení dojde k započítání hlasu. Stejně jako v předchozích ročnících je také možné doplnit vlastní nominaci přes následující formulář extranet.kr-vysocina.cz/formulare/sportovec-vysociny-nominace. „Nově jsme u každého z nominovaných doplnili sportovní úspěchy za loňský rok, protože i to může veřejnosti pomoci s rozhodováním komu dát svůj hlas,“ upřesňuje Zdeněk Beneš z krajského oddělení sportu.

Slavnostní večer spojený s udílením ocenění Sportovec Kraje Vysočina 2019 je naplánován na 9. dubna v Horáckém divadle Jihlava.

Více k výsledkům ankety Sportovec Kraje Vysočina 2018 v přiložené tiskové zprávě:

Titul sportovec roku 2018 Kraje Vysočina patří taekwondistce Dominice Hronové a automobilovému závodníkovi Martinu Prokopovi

 

zdroj: www.kr-vysocina.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kraj Vysočina vydal brožuru zaměřenou na bezpečnost seniorů

Pá Úno 7 , 2020
Jednou z důležitých oblastí, které se věnuje seniorská politika Kraje Vysočina je bezpečnost seniorů.

You May Like

Témata