Petr

17 thoughts on “HRANIRUN 06

  1. Vy máte ve svém životě jen pohodu a klídek. Nezajímáte se o nikoho a o nic. Škoda. Charity není nikdy dost a navíc toto byl 6. ročník, tedy žádná rychlokvaška. Je moc dobře, že to některým lidem není lhostejné.

  2. Mě by zajímalo, jestli si pořadatelé uklidí ty cedulky a „fábory“ z igelitu, co jich je plno v okolí Rozkoše a Orlíku? Nebo to tam bude zase viset jako vloni ještě v zimě?

   1. Dobrý den, pořadatelé to loni odstranili cca dva dny po závodu. A to komplet, neboť jsme si chtěli s dětmi trať obejít a už bylo vše pryč. Myslím, že letos to bude podobné. Možná bych jim tedy místo zbytečného komentáře nechal trochu času.

     1. no to asi tezko. Ani Bernard nemel sanci a to uz je nejak proflaklej xicht. Ryznera nikdo nezna, nemel by sanci.

     2. To že ho nikdo nezná není takový problém. Když máš život plnej úspěchů a podařených projektů, které dlouhodobě rozvíjíš ( hranipex, osmicka, škola, charita, sport, kultura), tak ti stačí jen kvalitní PR agentura, která z tebe vyrobí SUPERSTAR, ale mám pocit, že tohle Rýznera nikdy nelákalo a neláka.

      Jednoduše nedělá z každýho prdu PR přiležitost jak se zviditelnit.

      Mimochodem není v senátu moc senátorů, kteří by se mohli pochlubit tak barvitým a úspěšným životem jako Rýzner.
      Co dokázal současný senátor Chalupský za náš obvod, vůbec nic, jen že je jedna prdel s dezolátkou Hamplovou.

      Lidi jako Rýzner by byli určitě zpestření, ale nevěřím, že by o tom vůbec uvažoval. Jeho baví rodina, byznyz a umění, na vysokou politiku s*re!

 1. Když se minule stal senátorem Jarda Chalupský, o kterém na Pelhřimovsku nikdo do té doby neznal a zatím ho zde nikdo ani nyní neviděl, proč by nemohl kandidovat Rýzner. Ale obávám se,že když to nezkusil loni do zastupitelstva města,tak Senát je přeci velká meta

  1. no nikdo netvrdi, ze to nemuze zkusit…. jenom byl pouzit argument, ze nema sanci. Ale zkouset to muze. Nota bene v HU uz to 2x zkusil 🙂

   1. Volby do senátu v našem obvodě č.15 budou až roku 2026, takže je čas vybrat hodnověrného kandidáta a pokusit se vypráskat současného neviditelného senátora

    1. Rýzner by byl dobrej senátor, umí mluvit, nebojí se, má vyděláno a umí věci odpracovat a dotahovat.

     Jen se obávám, že s jeho stěhováním do Londýna, se senát nedá skloubit😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecké farmářské trhy

Pá Zář 8 , 2023
Zveme Vás na Humpolecké farmářské trhy, které se uskuteční v pátek dne 15.9. od 8 – 14 hod na Horním náměstí. Těšíme se na Vás!

You May Like

Témata