HraniRun pozvánka

Vyběhněte spolu s námi pro dobrou věc a zároveň podpořte charitativní organizace z našeho okolí – humpolecka a pelhřimovska. V sobotu 9. 9. 2023 pořádáme již pošesté charitativní běh HraniRun, jehož výtěžek rozdělíme mezi tři organizace, které se zabývají podporou lidí se zdravotním znevýhodněním a pomoci jejich rodinám.

Náš běh přináší tratě a náročnosti pro všechny věkové skupiny. Na dospělé bude čekat pořádná terénní prověrka na 6 km v krásném prostředí okolí hradu Orlík, mladí běžci (6-15 let) se utkají na 600m kombinované trati v parku a pro nejmenší běžce (do 6 let) je připravena 300m dráha na školním hřišti. Připravenou máme i oblíbenou štafetu pro rodiče a děti 2 x 150 metrů.

Nezáleží na tom, zda jste zkušenými běžci nebo začátečníky, či si trať jen chcete projít. Bez ohledu na vaše běžecké schopnosti a výkonnost vás rádi uvítáme na startu, protože myšlenkou našeho běhu je podpora a srdce na správném místě. Celý den bude také doprovázen sportovními aktivitami a kreativními dílničkami pro děti.

A koho naším během podporujeme?

Spolek Medou z Humpolce provozuje denní centrum pro své klienty, organizuje pomoc i edukaci rodinám svých klientů. V rámci činností centra provozuje sociálně terapeutické dílny, jejich cílem je podpořit rozvoj manuální zručnosti a sociálních dovedností a začlenit tak lépe osoby se zdravotním postižením do běžného života. Právě na materiály do těchto dílen bude použit náš výtěžek.

Centrum Lada z Pacova je dalším spolkem, který pracuje s klienty s hendikepem a kromě denního centra provozuje i chráněné bydlení na okraji Pacova, známe jako Domeček. Náš výtěžek pomůže při stavbě zastřešení hlavního vchodu u Domečku.

Domov Lidmaň  – Černovice, vytváří domov dětem, mládeži i dospělým se zdravotním postižením, kteří vzhledem ke své sociální situaci nemohou žít v přirozeném prostředí. Výtěžkem z Hranirunu přispíváme dlouhodobě k zařízení a materiály pro sociálně – terapeutické dílny domova.

Klienti všech tří organizací si s námi zasportují, budou nás podporovat v našich sportovních aktivitách a prožijí s námi výjimečný den. Návštěvníci budou  mít možnost si vybrat z překrásných ručních výrobků, které naše charity přinesou a budou prezentovat na místě.

Zaregistrujte se již dnes na webové stránce www.hranirun.cz, nebo přijďte na místo startu v den závodu mezi 9:30 a 10:30 a proveďte registraci na místě.

Přijďte podpořit skvělou věc, ukázat svoji odvahu  a strávit den plný zábavy a sportu. Těšíme se na vás na HraniRunu 06!

 

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nejlepší svačinky Evropy: Do TOP 100 se dostala dvě česká jídla, vítězství připadlo našim slovenským sousedům

Pá Srp 18 , 2023
Gastronomický server Taste Atlas vydal žebříček nejlépe hodnocených evropských svačinek. Mezi stovkou top pokrmů se prosadily i dva české. Věhlasný smažený sýr obsadil 63. příčku. Top 30 o jediné místo uniklo ovocným knedlíkům. Vítězství putuje k sousedům na Slovensko.

You May Like

Témata