Humpolec chystá benefiční koncert pro Ukrajinu

8

Městské kulturní středisko v Humpolci ve spolupráci s místními muzikanty připravuje benefiční koncert, jehož výtěžek poputuje na Ukrajinu. Výše vstupného je na každém návštěvníkovi, minimální částka je 200 korun.

Humpolec pro Ukrajinu, tak zní název benefičního koncertu, který se uskuteční v úterý 8. března v Humpolci. Koncert začíná v 19:30 na divadelní scéně kina Humpolec.

Myšlenka uspořádat benefiční koncert pro Ukrajinu vznikla v neděli 27. února a během jednoho dne byla akce zrealizována. Všechny oslovené kapely – Le Plaisir, TUCET Humpolec a Zlee jazzyky na nápad bez váhání kývly. Vystoupí bez nároku na honorář, a tak veškerý zisk ze vstupného poputuje potřebným.

Výše vstupného je 200, 300 nebo 400 korun, návštěvníci se sami rozhodnou, jakou částkou akci podpoří. Na závěr koncertu oznámí pořadatelé vybranou částku a ta celá poputuje na pomoc Ukrajině.

Vstupenky si zájemci mohou koupit v infocentru Humpolec nebo online na webu.

Čtěte dále:   Jako Eskymáci. Rybáři na Vysočině tahali ryby přes díru v ledu, podívejte

Axl

8 thoughts on “Humpolec chystá benefiční koncert pro Ukrajinu

  1. Nemá náhodou Humpolec spoustu prázdného místa v opuštěných Domovech důchodců?
    Určitě tam zůstal i nábytek. Proč se nepoužijí pro uprchlíky?

  2. franto jak tak pozoruju, včetně cenzury přes IP adresu, tak to jde celkově dolů a vypadá to na Napoleonský syndrom! a divím se, že to dávno nevezmeš tim putinovským stylem do ruky ? :D:D:D
    ta

  3. Pěkná tradice, ani si nevzpomínám kdy to bylo poprvé. Je to už dlouhých 8 let, tedy déle než druhá světová válka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ukrajině pomohou také hudbou v humpoleckém kostele

Pá Bře 4 , 2022
Koncert na podporu Ukrajiny rozezní v neděli šestého března kostel svatého Mikuláše v Humpolci. Čtěte dále:   Stávka učitelů 2023: na Pelhřimovsku se má zapojit většina, školy zatím váhají
Kostel svatého Mikuláše v Humpolci

You May Like

Témata