Humpolec si užívá pozici fotbalového lídra

2

Vložené kolo krajského přeboru se neslo ve znamení úspěchů týmů z Pelhřimovska. Žirovnice konečně vybojovala první jarní body, Pelhřimov remizoval se silným Havlíčkovým Brodem a Humpolec? Po devatenácti kolech je na samé špici, kam ho katapultovala výhra v domácím prostředí nad Polnou.

Ačkoliv Humpolec se vzhledem k problémům se sestavou divizních plánů před časem takřka zřekl, boj o čelo tabulky nevzdává a po výhře nad Polnou se dokonce vrátil na první místo. „Polná byla dobrým soupeřem, je to kvalitní nováček,“ pochválil protivníka kouč Humpolce Jiří Hájek.


Slova chvály mu ale pochopitelně zbyla i na své svěřence. „Trošku na nás ležel nepovedený druhý poločas ze zápasu proti Velké Bíteši, ale po přestávce jsme se zlepšili a podle mého názoru zaslouženě vyhráli. Byla tam znát vůle po vítězství, nechyběla fotbalovost.“


 


Humpolec tedy může pořádně zamíchat kartami v boji o divizi, ale chce to jediné. Vozit body i z venku. „Bohužel zatím vyhráváme jen doma, což je málo. Vítězství je potřeba o víkendu potvrdit v Okříškách. Myslím si, že je v našich silách získat tam tři body,“ věří svému týmu trenér. V každém případě budou Okříšky příjemnějším soupeřem než Havlíčkův Brod nebo pak Bystřice.


 


(Zdroj: Pelhřimovský deník)


 

Čtěte dále:   Divizní loučení - Tatran hodlá zastavit rozjetý Humpolec

myska

2 thoughts on “Humpolec si užívá pozici fotbalového lídra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

13.ročník Pivních slavností se blíží

Po Kvě 14 , 2007
Již potřinácté se uskuteční Pivní slavnosti v Humpolci organizované Rodinným pivovarem Bernard. Dvoudenní kulturně-společenská akce se bude konat tradičně o druhém srpnovém víkendu, tj. letos 10. – 11. srpna. Program si můžete přečíst v článku. Čtěte dále:   Humpolecké šestistovky

You May Like

Témata