Humpolec si z Brna přivezl čtyřku

4

V úvodním jarním kole odjeli hráči Bohunic z Lanžhota s třígólovou porážkou. To byla pro ně facka a proti Humpolci se toužili rehabilitovat. Po zlepšeném výkonu ve druhé půli  to výsledkem 4:0 dokázali.

Vzhledem k tomu, že v Bohunicích pokládají nový trávník, se zápas hrál na umělce v Brněnských Ivanovicích, kde brněnský tým našel azyl na celé jaro. První poločas se však domácím příliš nepovedl, hráli sice s velkým nasazením a bojovností, hra však byla neurovnaná a zbytečně ztráceli řadu míčů. Hosté z Humpolce v té době výkonem také nepřipomínali poslední tým tabulky, měli několik nebezpečných brejků.

Jediným světlým momentem první půle se tak stal v závěru poločasu přímý kop domácích, z dobrých třiceti metrů poslal Patrik Martínek míč přesnou střelou do sítě hostů. „Po poločase plném nepřesností, kdy naši hráči projevili málo trpělivosti, nás vedoucí gól uklidnil. Zpřesnili jsme hru, získali výraznou převahu a přidali další góly,“ pochvaloval si bohunický kouč.

Po přímém kopu tvořivého Davida Bednáře přidal hlavou druhý gól Martin Pavlíček a třetím úspěchem završil přesnou kombinaci zblízka už svým devátým gólem Nikolas Burčík.

Utkání nepříznivě ovlivňovaly i přírodní živly, prudký nárazový vítr často měnil směr míče, závěr zápasu se dohrával za deště. „Z našich individuálních výkonů musím ocenit Daniela Řeřuchu, jeho hra není tak efektní na pohled, ale jeho černá práce je pro tým velmi cenná. Zaslouženě byl za svůj výkon odměněn čtvrtou brankou,“ dodal spokojený kouč Schneider.

Ve třetím jarním kole se jeho svěřenci pokusí bodovat na Vysočině, kde se jim na podzim dařilo. Čeká je ovšem velmi dobré béčko Jihlavy.

Bohunice – Humpolec 4:0