Humpolecká 50 – startuje již 28.9.2013

3

Ryze cyklistický závod na Humpolecku stále chybí, rozhodli jsme se proto tuto mezeru zacelit MTB maratonem, který je trasován po zdejším krásném okolí.

Bhumpolecka2.JPG

www.humpolecka50.cz

Čtěte dále:   BERNARD CUP – Setkání mistrů již 14. října

Petr

3 thoughts on “Humpolecká 50 – startuje již 28.9.2013

    1. Měl bych jeden skromný dotaz, nepodařilo by se nějak „odfiltrovat“ reklamní spamová sdělení, která kdosi vkládá pod jednotlivé články v rámci diskuze ? V jedné diskuzi jsem napočítal celkem 8 takovýchto sdělení, která jsou absolutně k ničemu a pouze kazí dojem z článku.
      Díky Michal Marek

      1. Dobrý den, Bohužel boj se spamovými komentáři je každodenní problém, který se snažíme nějak eliminovat. I když máme zavedeny některá opatření, jako je ověřování odeslání komentáře přes bezpečnostní kód, tak moderní spamovací roboti jsou velice chytře napsané a prolomí i tuto ochranu. Spamové komentáře se snažíme samozřejmě odstraňovat, a IP adresy serverů odkud jsou spamy odesílány blokujeme, nicméně je to nikdy nekončící boj. Takže poprosíme o shovývavost. Axl z redakce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Společensky odpovědné zadávání veřejných zakázek

Po Zář 16 , 2013
Na začátku minulého týdne se na Krajském úřadě Kraje Vysočina v Jihlavě uskutečnil seminář o společensky odpovědném zadávání veřejných zakázek v sociální oblasti, který byl určen především zástupcům veřejné správ a nestátních neziskových organizací. Byly představeny praktické zkušenosti z Velké Británie a Itálie, a také první zkušenosti z ČR. Čtěte […]

You May Like

Témata