Informační servis policie

Zprávy z Policie ČR – Okresní ředitelství Pelhřimov.

Posílal si poštou hašiš 
23-letý mladík z Humpolecka v měsíci srpnu letošního roku v době, kdy se zdržoval ve Velké Britániii, odeslal na adresu svého trvalého bydliště obálku, do které vložil 2,0 g hašiše a toto ještě zopakoval, ale obálku zaslal na jinou adresu, kam vložil 1,0 g hašiše. Obálky byly zajištěny na letišti v Praze. V současné době je mladík stíhán pro trestný čin nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Zaměstnanci byli bez výplat 
Z neděle na pondělí neznámý pachatel odcizil z kanceláře ze zásuvky stolu jedné firmy z Humpolce papírové sáčky, ve kterých byly výplaty ve výši 91 423 korun.

Rychlost jízdy(29.12.2003)
Dne 24. prosince 2003 v 10,40 hod. došlo mezi obcemi Humpolec Krasoňov k dopravní nehodě, kdy 70 letý řidič osobního automobilu Škoda Favorit jel od obce Krasoňov na obec Humpolec, při jízdě nepřizpůsobil svoje chování dopravně technickému stavu pozemní komunikace a okolnostem v silničním provozu, po projetí mírné levotočivé zatáčky dostal ve vyjetých kolejích smyk který nezvládl a vyjel vlevo mimo vozovku, kde levým bokem vozidla narazil do stromu. Při dopravní nehodě utrpěl sám zranění to tržnou ránu na hlavě s předpokládanou dobou léčení do 7. dnů. Alkohol byl vyloučen detekční trubičkou ALTEST Způsobená škoda: 20 000,00 Kč

Na Štědrý den se vloupal do vozidla v Humpolci 
Policisté OOP Humpolec provádí šetření ve věci dosud nezjištěného pachatele,který se dne 24. prosince 2003 v době od 08,00 hod. do 12,00 hod. vloupal na ulici Jihlavské v Humpolci do zaparkovaného osobního automobilu zn.- Mercedes 190D a z kufru vozidla odcizil koženou tašku s nářadím, kovový kufřík se sadou nástrčných klíčů a přenosnou svítilnu s kabelem vše v hodnotě 5 000,- Kč. Poškozením vozidla vznikla škoda 1 500,- Kč.

Připravil si štědrovečerní večeři 
Policisté OOP Humpolec provádí šetření trestného činu krádeže,kterého se dopustil dosud nezjištěný pachatel,který se v době od 19. prosince 2003 do 24. prosince 2003 vloupal do skladu potravin penzionu Želivka kde odcizil potraviny. Způsobená škoda: 28 816,00 Kč

Odcizil dva počítače 
V době od 14,00 hod. dne 22.12.2003 do 07,00 hod. dne 23.12.2003 se dosud nezjištěný pachatel na parkovišti Central parku v Humpolci vnikl do volně přístupné budovy firmy Zexel Valeo s.r.o. v Humpolci a z neuzamčené kanceláře odcizil na stole položené dva přenosné počítače a způsobil majiteli počítače škodu ve výši nejméně 62 000 Kč.

Dopravní nehoda se zraněním
V sobotu před 11 hodinou dopoledne se stala dopravní nehoda. 22-letý řidič vozidla SEAT Toledo jel po sil. I. tř. č. 34 ve směru od obce Humpolec na obec Pelhřimov a z dosud nezjištěných příčin vyjel do protisměrné části vozovky, kde dostal smyk, který nezvládl a vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do stromů a skály. Potom bylo vozidlo vymrštěno zpět na pravý okraj vozovky. Při nehodě došlo k těžkému zranění spolujezdkyně /24/, která utrpěla mnohočetná poranění zejména poranění hlavy s dobou léčení nejméně 6 týdnů. Dále byl lehce zraněn spolujezdec /26/, který utrpěl pohmoždění a tržné rány v obličeji s dobou léčení nejméně 14 dnů. Současně byl zraněn i řidič, který utrpěl lehká zranění s dobou léčení nejméně 14 dnů. Hmotná škoda činí 501 000 korun. 

Nedal přednost a nehodu nepřežil (22.12.)
Dne 19.12.2003 v 10,20 hod. došlo k dopravní nehodě kdy 73letý řidič osobního automobilu Škoda – Favorit, jel po účelové komunikaci ve směru od obce Chvojnov po silnici označené dopravním značením jako vedlejší komunikace a na křižovatce při vjíždění na hlavní silnici I/34 oproti příkazu dopravní značky STOP dej přednost v jízdě přehlédl zleva po této silnici od obce Pelhřimov na obec Humpolec jedoucí osobní automobil Škoda – Octávia, . Tomuto vozidlu nedal přednost v jízdě a došlo ke střetu. Při nehodě došlo ke smrtelnému zranění 73 letého řidiče osobního .automobilu . Škoda – Favorit,který svému zranění podlehl.Řidič Octavie utrpěl naražení hrudníku s léčením do 7 dnů. Způsobená škoda: 80 000,00 Kč

Nedala přednost 
Dne 19.12.2003 v 12,25 hod. došlo k dopravní nehodě kdy 36letá řidička osobního automobilu zn. Škoda – Fábia, jela po místní komunikaci ul. Pelhřimovská v obci Humpolec, která je označena jako vedlejší a při vjíždění na hlavní silnici I/34 nedala přednost v jízdě osobnímu automobilu. Škoda Octávia, který jel ve směru od obce Humpolec na obec Pelhřimov a došlo ke střetu vozidel. Ke zranění osob nedošlo, alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou. Způsobená škoda: 200 000,00 Kč

Při uzení masa mu shořelo dřevo
V neděli po osmé hodině večerní došlo k zahoření hranice dřeva v zahrádkářské kolonii v Humpolci. 45-letý majitel zahrady zde udil maso, řádně nezajistil udírnu a následně došlo k zahoření hranice dřeva, které bylo uloženo vedle udírny. Ke zranění osob nedošlo. Hmotná škoda činí 500 korun.

Nevěnoval se plně řízení 
V neděle odpoledne jela řidička/46/ osobního automobilu Peugeot 206 po místní komunikaci ve směru od obce Pelhřimov a na křižovatce se silnicí I/19 mezi obcemi Starý Pelhřimov – Humpolec zastavila na příkaz dopravní značky Stůj,dej přednost v jízdě. Za ní jedoucí řidič/43/ osobního automobilu Opel Corsa se plně nevěnoval řízení a zezadu narazil do vozidla Peugeot 206. Ke zranění osob nedošlo, alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou. Hmotná škoda činí 75 000 korun.

Čtěte dále:   BERNARD CUP – Setkání mistrů již 14. října

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

A další díry v Internet Exploreru

Pá Led 9 , 2004
Na CDR.cz jsem našel následující článek, no a protože podle statistik čtete humpoláka převážně s IE, bude se Vám to třeba hodit. Čtěte dále:   SVAŘENÝ SÁNĚ JSOU TU!

You May Like

Témata