Internetová televize i-Vysočina.cz připravila pro své diváky řadu novinek

Na Vysočině začal vysílat informační televizní kanál, který se věnuje především regionu Vysočiny a aktuálnímu dění v něm. Informační kanál i-Vysočina.cz zahájil své vysílání v srpnu 2007 jako testovací provoz a od prosince jej mohou diváci sledovat nepřetržitě 24 hodin denně.

Vysílání informačního kanálu i-Vysočina.cz je dostupné v internetovém streamingu na stránkách zpravodajského portálu na adrese www.i-vysocina.cz a dalších webových stránkách organizací a informačních webů na Vysočině. Provozovatelem informačního televizního kanálu je společnost pHmedia.


 


Televize o Vysočině přináší nejen zpravodajské příspěvky, ale také praktické informace nejen pro obyvatele regionu, ale i jeho návštěvníky. Každou hodinu mohou diváci sledovat statické pohledy z webových kamer na Vysočině, ale také aktuální počasí a zajímavé události z Vysočiny v rubrikách „Bez komentáře“. Zajímavá místa v regionu mapuje jako pozvánky na výlet pořad VysočinaIN. Během testovacího provozu odvysílal také informační televizní kanál i-Vysočina.cz samostatné pořady, jako byl záznam tiskové konference rady Kraje Vysočina, který sledovalo 1500 unikátních diváků. Vysílání informačního kanálu se nezaměřuje jen na zpravodajství, ale i na praktické informace a zábavu z regionu. Sledovat jej mohou diváci ve třech kvalitách rozlišení, záleží na rychlosti jejich internetového připojení. Systém tzv. multistreamu vždy sám rozpozná, jakou rychlostí je divák připojený a nabídne mu odpovídající kvalitu vysílání. Pokud dojde během sledování ke změně rychlosti připojení systém okamžitě divákovi nabídne jinou kvalitu vysílání. Vysílání informačního kanálu je možné sledovat i na mobilních telefonech, které podporují WM player.


 


Během roku 2008 plánuje informační kanál i-Vysočina.cz řadu programových novinek, jako jsou například dokumenty o zajímavých lidech žijících na Vysočině a samostatné dokumentární pořady. Prvním z nich bude přehled událostí, které se staly na Vysočině v roce 2007. Ten bude informační kanál i-Vysočina.cz vysílat 1. ledna 2008 od 14 hodin a v reprízách pak vždy ve 20 hodin od 2. ledna do 6. ledna 2008. Jako vánoční dárek nabídne 24. prosince i-Vysočina.cz svým divákům cestopisný pořad o Kubě.

Čtěte dále:   Humpolec na videu: Motorkářský doupě Humpolec

 


Vysílání by se mělo postupně také objevit v rozvodech některých kabelových operátorů na Vysočině a v IPTV, která umožní přijímat vysílání prostřednictvím speciálního set-top-boxu domácnostem a organizacím připojeným na vysokorychlostní internet. Program a informace o distribuci najdou diváci na stránkách zpravodajského portálu jehož součástí televize je na adrese www.i-vysocina.cz . V roce 2008 se zaměří informační kanál na rozšíření možností distribuce a programové změny podle ohlasů diváků a výsledků měření statistik návštěvnosti informačního kanálu.


 


Pavel Hájek, manažer pHmedia


www.phmedia.cz


myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nabídka zaměstnání V Humpolci

St Pro 26 , 2007
Pro našeho klienta, kterým je společnost zabývající se výrobou nátěrových materiálů, hledáme kandidáta/ kandidátku na pozici Finanční účetní. Čtěte dále:   Humpolec na videu: Starý Humpolec

You May Like

Témata