Jak se baví český národ na internetu

8

Opravdu s gustem si pročítávám různé internetovské debaty, diskuze a komentáře. Dospěla jsem k názoru, že český národ vášnivě rád diskutuje na jakékoli téma. Český národ rád diskutuje ohnivě. Český národ nejde daleko pro ostřejší slůvko. Jen si kolikrát říkám, co by se asi stalo, pokud by diskutující stanuli proti sobě tváří v tvář. Dovoluji si vám nabídnout několik perliček z takových vášnivých debat.


Téma: klamavá reklama


Jsem asi jeden z mála, který pochopil, jak pracují reklamní agentury. Ony zákazníkům nikdy nelžou, ony jim jen taktně” neříkají pravdu, nebo jim řeknou jen část pravdy, nebo jim řeknou nějakou jinou pravdu (týkající se něčeho jiného). Třeba u jednoho mléčného výrobku určitě nelžou, když říkají: změnu poznáte do dvou týdnů. Změnu opravdu poznáte do dvou týdnů. Z přebytku “kvalitních” mléčných výrobků budete mít např. řídkou stolici. No není to snadno pozorovatelná změna? A vidíte, nelhali!


Ty demente, přestaň si už tady vylévat ty svoje debilní úvahy a zmiz nebo tě nakopu do prdele!!!


Zkuste se ovládnout. Nejde to? To se jednoduchým lidem stává.


Pana XY sleduji už delší dobu a je to nějaký duševně nemocný jedinec. Chcete, pane XY, poradit dobrého psychiatra??? Jednou u něj stejně skončíte


Máš pravdu, že XY je pěknej magor, můžete si oba podat ruce.


Dovoluji si tímto poděkovat pánům XZ a YZ za to, že zde předvedli klasický projev duševně zaostalých jedinců, kteří se nedokáží smířit s tím, že existuje někdo inteligentnější, než jsou oni sami.


Téma: televizní pořad ČT


Je to nejtrapnější pořad, jaký čt dává a silně konkuruje nováckým estrádám, hlavně svým naprostým fekálním “humorem”. Je to hnůj, sere mě, že si musím platit takovou chujovinu.


Mám pocit, že jseš pěknej fekál. Ukaž svůj humor, HULVÁTE!!!!


Čau fekále! Máš IQ houpacího koně.


Téma: zvýšení platu soudců


Ať mi žádný soudce nevykládá, že nemůže vyjít z nějakých
60 000 měsíčně
….


Asi nevíš, kolik stojí lajna koksu….


Téma: nezaměstnanost vysokoškolsky vzdělaných lidí


No, ty musíš bejt pěknej pitomec, když si nejsi schopnej najít práci. Hlavně, že máš titul, co? Pche, jdi kopat kanály a bude klid.


Ahoj, jenom jsem vám chtěl říct, že taki patřým mezy ty inteligentní, co nemohou sehnat žádnou prácy. Mi chitří prostě máme problém.


Vým vo čem mluvýš! Patřým taki mezy ty intelygentní (mám IQ 160) a taki mně ňygdo nechce. :-(((


Se nedivim, Bulhaři měli, maj a budou mít vždycky problém. Zkus změnit národnost.


Téma: legalizace sexu od 14 let


Hele, Parkanová kecá už i do tohoto? Tak tý bych se nedotkl ani ve dvanácti, ani násadou od lopaty. Až se mi udělalo blbě po ránu. Kdo na takovou vydru vůbec může vlézt?


Když si tak pročítám problémy 14-letých dívek na sexus.cz (mám se vyholovat zezhora dolu nebo zezdola nahoru?), tak jsem rád, že nám Tonda Novotný tenkrát umožnil s rodiči chodit v sobotu v 5 ráno do fronty na maso.


Copak tě tak láká na problémech 14ti-letých dívek, že si o tom čteš?


Mě nelákají problémy 14ti-letých dívek, sám jsem otec dcer a je mou povinností se o problémy mladých dívek zajímat. A s hrůzou zjišťuji, že největší problém dcery asi bude, že jí Jarda odvedle z baráku nechce dráždit klitoris jazykem


Hm. ??? Vaše dcera, chudák, si nemůže o svých problémech s vámi popovídat doma, a proto vám píše své problémy na sexus.cz, kde vy je pak pročítáte.


Téma: Superstar – Sámer


Si super a já tě miluju Samire.


Ale on tebe ne, ty debilito !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ahojky Samírku, moc ti fandim. Seš moje superstar. Miluju tě.


Ty krávo blbá. Kolik ti jako je???? Deset???? Vymrdaná???? Asi jo, co???? Kdybys radši napsala něco normálního, ale toto. To je fakt trapas.


Čtěte dále:   Humpolec na videu: Motorkářský doupě Humpolec

K holkám se mluví slušně, vy smradlaví hnusný prasata. Jste hnusní a škaredý, berte si příklad od Samira, aspoň je hezkej, vy volové.


Beru tě za slovo. Když se směje, tak mám vždycky pocit, že pobleju televizi.


Ale neserte, dyť je to sráč a zpívání mu nejde, tak to přiznejte.


Souhlasím, že mu zpívání nejde a o velké kráse se taky mluvit nedá. Nos jak bambule, šišlá, slintá a soustavně se olizuje. Je to zkrátka hnusák k vyblití!!!!!!! Martina je super zpěvačka!!!!!!!!


Martina asi zpívá nejlíp, ale já nesnáším cigány a k čmoudům taky moc obdivu necítím. Když bych si měl vybrat, tak asi Sámera.


Jestli nesnášíš, jak píšeš přičmoudlý, ty debile, tak si uvědom, že Sámer je jeden z nich, protože je Arab jako blbec. Tohle co ty, píšou vždycky ty nejhorší český špíny. Tak se běž radši umýt, smrade. Martině nesaháš ani po paty. Seš ubožák!!!!


Ty zasraná, teplá a přihřátá XY. Teď mě poslouchej, jestli máš něco proti Sámirovi, tak jsi kráva. Lepší mít superstar Araba než zasranou cikánku.Určitě taky pořádně smrdíš anebo seš taky pojebanej a umodlenej Arab. To radši Romku než Araba, kterej se musí stokrát modlit a líbat asfalt. Na zpívání mu pak nezbývá čas a taky to podle toho vypadá, jen řve jako kdyby ho měl v prdeli. Seš buzerant, ty fašisto. Vem si rejžák, mejdlo ”jelena” a jdi se vydrbat. A nezapomeň si konečně po roce vyměnit a vyprat fusekle, hajzle smradlavej. Neser se do toho, čemu za mák nerozumíš.


To seš tak blbá nebo to enom děláš? Seš trochu víc vedle, ne? Ale to je jedno, všichni nemůžou být žúžo a ty ses prostě jen nepovedla, nic víc. Ale tím se netrap, páč vaši při sexu mysleli asi na něco jinýho, než na to, že z jejich děcka vyroste taková čúza. Jo a radši si v budoucnu rozmysli, jestli budeš mít děcka, páč by mi jich bylo vážně líto, kdyby jim taková fena jako ty cpala do hlavy zkurvený názory.


Čůza pitomá seš akorát ty! Taková nána jako ty mě ještě nikdy nerozházela a ty to taky nebudeš, primitivní Indiánko!


Sámer je kokot. Pořád se olizuje jak koza.


Jako nevim jak vám, ale mně se Sámer líbí, když si rty olizuje. Připadá mi to šíleně sexy a taky bych brala, kdyby mě tam dole taky tak olizoval!!!


Téma: Helena Vondráčková


Vondráčková je naprosto namyšlená a nesoudná babka, se kterou její vykutálený mužíček tahá a ona je tak blbá, že mu na to skočí. Nemá ani trochu soudnosti, vypadá jako suchá ratolest a její zvednutá umělá prsa už zase začínají klesat.


Když je na scéně chvilka ticha, tak musí bejt v prvních řadách slyšet, jak jí kornatějí cévy.


Vzala si vola a vůl jí zůstal, jak se praví: vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. Myslím si, že na Floridě jí bude líp, tam ji ještě tak dobře neznají, jen aby to Walda nevykecal, až se zase ožere!


Proč musela umřít Navarová a ne tahleta zombie, to není fér.


Proč místo Navarové neumřela taková nula jako jsi ty?


HV dělá poslední dobou vše pro svou totální diskreditaci a zesměšnění se. Zbývá poslední krok: nechat se nafotit pro LEO.


COŽE? Taková stará krůta a v Leu? No to by bylo pokoukání na tu její vytahanou… a ty nastřelený kozy. Leda tak nějaký monotematický Leo pro gerontofily.


Zrovna takový vydání jsem měl na mysli. A vytahanou ji mít moc nemusí. Z něčeho jí museli spíchnout uši…

Ovšem úplně nejrásnější debaty se odehrávají mezi vegetariány a “masožrouty” ve foru na stránkách http://www.zvirevtisni.cz doporučuji pro pobavení!

myska

8 thoughts on “Jak se baví český národ na internetu

 1. Chá-chá! Tak o tomhle by se mohly vést vášnivě diskuze. 🙂

  Doporučuji si přečíst zajímavou úvahu na tohle téma INTERNET: Diskusní příspěvky očima profesora Höschla [pes.eunet.cz] na Neviditelném psovi.

  A to je tohle ještě prd proti diskuzím na iDNESu. Obzvláště sportovní rubrika stojí zato. Tam se to samejma debilama, kreténama, ču..kama a pí..ma jenom hemží. Když mám blbou náladu, vždycky si tam odskočím do sekcí fotbal a hokej a během pěti minut se válím po zemi smíchy. 🙂

  I když ono to teda asi je spíše k pláči než k smíchu. Tak trochu to vypovídá o nátuře českého člověka. Ještě že moc lidí ve světě neumí česky, to by jsme měli reklamu. 🙁

  1. No, já jsem něco čerpala právě z iDNES, někdy je to opravdu síla. Faktem je, že sportovní rubriku moc neprohlížím, budu to muset napravit. Já sleduju akorát F1 a GP a tam jsou fanoušci věsměs mírumilovní, takže ty komentáže jsou docela nuda.

 2. diky za tip, sexus.cz jsem jeste neznal :-)).
  Jinak skoda, ze z netu zmizel ten clanek o ty holce co mela pri soulozi prujem, to bylo maso 🙂

  1. Tak jsem se na to taky kouknul a teda řeknu vám, to je teda maso. O čem všem se dneska fakt nepíše. Jesli ty lidi za tohle někdo platí ….

   1. 1640/1677 příspěvek Jonathan: Fuck off J&T. Takhle se s lidma nezachází. To není odpad !!!!!! 16.12.2004 12:13 1639/1677 příspěvek Whisky55: Vy zasraný hovada!!!!!!!!!! Košťále ty kurvo!!!!!!!! A vůbec to to má bejt za sračku že odvoláváte Frantu!!!!!!!!!!!! Serem vám na LM !!!!!!!! My chceme titul s Frantou 16.12.2004 12:13 1638/1677 příspěvek SLOTR: daniel křetinský je zmrd všech zmrdů — malá ukázka IQ fanoušků ACS po odvolání trenéra Straky :o))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vánoce se zvířátky

Po Pro 13 , 2004
Pokud někdo vlastní vpravdě domácí zvířata, tj., že s nimi sdílí domácí prostředí, dá mi za pravdu, že absolvovat v jejich společnosti Štědrý den, vydá za živelnou katastrofu. Ne jinak to dopadlo i u nás doma o loňských Vánocích. Čtěte dále:   Humpolecký autokros v televizi

You May Like

Témata