Petr

6 thoughts on “Jízda Vysočinou – veteráni, i vozidla a motocykly do r. 1985

  1. Jako vzdy se tesim na setkani autickaru staromilcu. Prijdu a budu se kochat. A samozrejme obdivovat i ty „blazny“, co propadli tak peknemu /a po vsech strankach/ narocnemu konicku. Diky a respekt ! Vas fanousek.

  2. Ty jo, tak kdo zažil rok 1984 už je veterán. A tuhle jsem se zase dozvěděl, že Vetřelci a Terminátoři jsou filmy pro pamětníky…. To je v pr*eli, tohleto. Jak ten čas letí! 🙁

      1. Jeste by bylo dobre aby se majitele starych vozu take dobove oblekli.
        Treba ke Skodofce 120 pani v nekvalitnim tesilovem velkem obleku se sandaly a damy v krymplenovych satech a lodickach v bilych ponozkach a kabelkou z pvc .) A samozrejme chlupate nohy a zadny intimspray. Max. parfem Zive kvety 😀

  3. První část se startem na Horním náměstí v 10,30 hod Hněvkovice-Sedlice-Brtná-Želiv-Lhotice-Jiřice-Humpolec-Hotel Fabrika – přestávka-druhá část asi ve 13,30 hod Kaliště-Lipnice nad Sázavou-Okrouhlice-Světlá nad Sázavou-Humpolec-cíl Hotel Fabrika kde bude vyhlášení výsledků. Změna trasy vyhrazena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Miroslav Vrtěna a Rudolf Hupka se letos zařadili mezi oceněné Mistry tradiční rukodělné výroby

Út Čvc 21 , 2020
Miroslav Vrtěna a Rudolf Hupka jsou mistři svého oboru a pomáhají na Vysočině udržovat tradice v téměř zapomenutých řemeslech.

You May Like

Témata