Kája a Bambuláček – Bambulková Párty

Neděle 26.03.2023 16:00

Místo konání: Humpolec, Divadelní scéna kina

Kdo rád tančí, zpívá, skáče a dovádí, ten na Bambulkové párty nesmí chybět! Párty plná barev, světel a hlavně tance a zábavy nenechá sedět žádného malého, ani velkého fanouška Káji a Bambuláčka. Můžete se těšit na program, jehož součástí jsou soutěže, bláznivé kostýmy, oblíbené písničky (jako například Kulička, Lama dance a Dalmatin), ale i písničky úplně nové.

STANDARDNÍ VSTUPENKA

Zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou Párty

MEET & GREET VSTUPENKA

Zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou Párty + vstup na uzavřené setkání s Kájou a Bambuláčkem po koncertě + unikátní Meet & Greet plakát A3 (Dospělý doprovod bude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou)

Délka představení: cca 60 minut (+ Meet & Greet pro držitele M&G vstupenek)
Cena vstupenek: 350 Kč (550 Kč Meet&Greet)

Pořadatelem koncertu je Kawaii Production s.r.o., své dotazy můžete zasílat na e-mail produkce@kawaiiproduction.cz. Vstupenky prodáváme výhradně prostřednictvím Ticketportal.cz, varujeme před překupníky nabízející předražené vstupenky, u kterých neexistuje záruka pravosti.

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (dospělý i každé dítě bez rozdílu věku) musí mít platnou vstupenku!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal (tedy i v našem infocentru – platba možná v hotovosti) a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz zde – HOMEtickets!

Čtěte dále:   Humpolečtí ochotníci nacvičují novou hru. Premiéra se blíží

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Mušle svatého Jakuba - delikatesa pro gurmány a zamilované

Pá Bře 24 , 2023
Svatojakubská mušle je symbolem poutníků v pochodu do Santiaga de Compostella, a samozřejmě symbolem apoštola Jakuba. Legenda říká, že v přístavu, kam loď dovezla Jakubovy ostatky, oslnila skořápka této mušle rytířova koně. Rytíř byl shozen do vody a po vytažení měl všude na svém těle svatojakubské mušle, které ho ochránily […]
Mušle svatého Jakuba - delikatesa pro gurmány a zamilované

You May Like

Témata