Kde ženy vládnou?

2

Že Amazonky dávno vymřely? Hloupost! Vítejte ve společnostech, kde mají navrch ženy.

Pondělí 16.01.2017 17:30

Místo konání: Humpolec, Městská knihovna Humpolec

Že Amazonky dávno vymřely? Hloupost! Vítejte ve společnostech, kde mají navrch ženy. Poznáte mexické indiánky, které své muže překonávají nejen inteligencí, ale i objemem. V Indonésii prozkoumáte jediný muslimský matriarchát. Vysoko v čínských Himálajích navštívíte nejromantičtější etnikum na světě. A nakonec se na severovýchodě Indie seznámíte s nenápadným kmenem, jehož muži zoufale bojují za rovnoprávnost.
O tom všem bude v Literárním klubu MěK Humpolec hovořit Kateřina Karásková, která cestuje po světě, maluje, píše a pracuje v humanitárních organizacích. V Guatemale žila s mayskými indiány, kteří prožili genocidu. V Ugandě zprovozňovala nemocnici a školy a v Keni dohlížela na zalesňovací a eko zemědělské projekty. Mezitím hledala po světě kmeny, v nichž mají navrch ženy, a napsala o nich cestopisnou knihu Kde ženy vládnou, kterou i sama ilustrovala. 

Pozor změna termínu besedy! Z původního 9.1. 2017 na 16.1. 2017.


Petr

2 thoughts on “Kde ženy vládnou?

  1. O co min vladnes, o to memsi zodpovednost. A to je pak velice prijemna zalezitost. Nebylo krasne detstvi kdy nam vladli rodice ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Po Led 16 , 2017
na pozici úředník/úřednice pro zajišťování činností v sociálních službách v rámci Odboru zdravotnictví a sociálních věcí MěÚ Humpolec, s místem výkonu práce Humpolec

You May Like

Témata