Koncert kvarty a jejich hostů aneb když gymnázium hraje, zpívá a tančí

3

Pátek 05.01.2018 18:00

Místo konání: Humpolec, Kino Humpolec

Žáci ZUŠ Gustava Mahlera  a žáci kvarty humpoleckého gymnázia dr. A. Hrdličky vás zvou na novoroční charitativní koncert s názvem „Koncert kvarty a jejích hostů  aneb když gymnázium hraje, zpívá a tančí“. 

Představí se téměř 100 žáků ZUŠ, kteří zároveň studují na gymnáziu. Výtěžek z koncertu bude věnován prostřednictvím nadace Kapka naděje Klinice dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol. Přijďte se zaposlouchat do krásných novoročních tónů a přispět k tomu, aby se několik dětských tváří mohlo snáze vydat na svou cestu za štěstím. 

Vstupné se platí na místě.

Petr

3 thoughts on “Koncert kvarty a jejich hostů aneb když gymnázium hraje, zpívá a tančí

  1. Byl to neuvěřitelný zážitek, skláním se před všemi, kteří se na koncertě podíleli a paní Dite posílám obrovskou kytici,kterou si na závěr zasloužila za nápad, organizaci , vedení studentů ,perfektní moderování …..

    1. VELICE PĚKNÉ – co vše děti dokážou, když mají dobrý nápad, chuť jej realizovat a obrovskou podporu v podobě učitelů a zároveň rodičů !!

  2. Děkuji za krásný zážitek.Poděkování patří všem učinkujícím i těm, kteří tak náročné a pěkné vystoupení připravili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zaniklá poselství lip republiky objevuje skupina odborníků

Út Led 2 , 2018
V rámci celonárodních oslav vzniku Československé republiky začali nadšenci mapovat jubilejní stromy, aby zachránili jejich vzkaz pro další generace. Zároveň zpřístupnili návody, jak postupovat při výsadbách pamětních lip v roce 2018.

You May Like

Témata