Koncert pro Karlín

Plejáda nejlepších rockových skupin vystoupí 18. listopadu na koncertu „S komunisty se nemluví, ale pro Karlín se hraje“. Leadrem pozoruhodné akce je rocková skupina Lucie, která koncert připravuje s autory petice „S komunisty se nemluví.“ Jako tajný host má akci svou přítomností podpořit exprezident Václav Havel.

„Nejsme sice signatáři této petice, ale jsme její sympatizanti. Proto jsme se se spoluautorem petice Petrem Placákem dohodli, že proti komunistům uspořádáme koncert, který bude mít charitativní účel. Výtěžek věnujeme karlínským rodinám, které byly nejvíce postiženy záplavami a nejsou na tom dodnes dobře. Aby se peníze skutečně dostaly k těm nejpotřebnějším, požádali jsme o informace Nadaci Člověk v tísni,“ řekl manažer Lucie Tomáš Hubač.V hale ČKD


Účast Václava Havla na koncertu oznámil David Koller, bubeník a frontman Lucie. „I když se o politiku příliš nezajímáme, samozřejmě ji sledujeme. Něco je nám proti srsti, něco ne. A pan exprezident Havel se nám líbí. Václava Havla jsme měli rádi jako prezidenta, máme ho rádi i jako člověka,“ uvedl Tomáš Hubač.


Koncert S komunisty se nemluví, ale pro Karlín se hraje se koná 18 listopadu v průmyslové hale ČKD v Praze. Svoji účast potvrdily skupiny Garáž, Kryštof, Extáze a další. Vystoupí tady i písničkáři Jaroslav Hutka s Radimem Hladíkem a Vlastimil Třešňák.

Zdroj: novinky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Další technický pokec

So Říj 18 , 2003
Znovu upozorňujeme – MÁTE ŠANCI VYHRÁT. A navíc se dneska dozvíte, co všechno se může přihodit Vašemu mobilnímu kamarádovi a co se dá zachránit.

You May Like

Témata