Koncert – Zelenina

7

Neděle 03.04.2016 19:30

Místo konání: Humpolec, Divadelní scéna kina Humpolec

Hudební skupina Zelenina připravila na jaro speciální nedělní koncertní šňůru! Můžete se těšit na písně z obou vydaných alb ve speciálním aranžmá společně s řadou zajímavých hostů.

http://zelenina.net

Petr

7 thoughts on “Koncert – Zelenina

   1. Ale ale …. 😀 díky Bohu, že máme demokracii a můžeme se svobodně dotazovat, na co chceme, tady šlo o PRINCIP! Odpovědi na dotaz, proč se tenisový klub veřejně chlubí něčím, co není pravda, se stejně nedočkám. Takže díky za reakci. STAČÍ!!

    1. A neuvažuje redakce Humpoláku zavést registraci pro rubriku Komentář pod jednou IP adresou jeden pisatel?

     1. Bez urazky, ale zacinam mit pocit, ze Humpolec je plny hodne hloupych lidi. Neustale kecy o nicem, diskuze na stale stejna temata kdy nikdo nic neprinese, jen se tady placa a placa.
      Dejte konkretni podnet, dukaz, oznameni a poplacam Vas po ramenou, ze na to mate koule. Takhle jsou to jen anonymni kecy.
      S uctou
      M. Marek

     2. Ale ne, pan ma pocit, ze objevil veelkou vec. Mel by se podivat na hospodareni jakekoliv firmy ci spolku pricucle na statni prachy. Porad stejny, jedem podle hesla papir snese vse.
      Pokud mu jde o tech 70 tisic, tak neni uvedeno na kterou halu to slo, co se vlastne opravovalo a kdyz uz vše spatne, tak o par radku vedle je v rozpoctu polozka „fontanka pred fabrika hotelem“ a ta castka me sokla daleko vice…

      Frantisek, redakce

     3. Ve vetsine pripadu jde pouze o penize. I kdyz se vam bude vetsina tech spolku a sdruzeni, od humpoleckych po ty slunickove, namluvit, ze jim jde o dobro spolecnosti, ve skutecnosti jde o osobni zajmy. Do komentaru prispiva par jedincu a ty vytvareji virtualni realitu. Kdo ma zajem, ten se k faktum dostane a kdo ne, bude stejne verit cemu chce. Tem prvnim nezbyva doufat, ze jich bude dostatek na prehlasovani vytvarecu virtualnich svetu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku Policie

Po Dub 4 , 2016
Řidič kamionu jel na cizí kartu. Ženu zavraždil její přítel. Cizinec předložil padělaný řidičský průkaz. Policisté žádají veřejnost o spolupráci.

You May Like

Témata