Konkursní řízení

9

na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele PO ZŠ Humpolec, Hálkova 591

Více zde:

Konkursní řízení


Čtěte dále:   Finanční úřad - výjezdy

Petr

9 thoughts on “Konkursní řízení

 1. Opravdu by me zajimalo, proc uz v zadani vyberoveho rizeni je vyber omezen pouze na pedagogy. Jinymi slovy, nechapu, proc chceme, aby reditele nasi nejvetsi skoly delal zas a pouze ucitel. Znam celou radu skol, strednich i zakladnich, kde je reditelem schopny manager bez zaplat panbuh pedagogyckeho vzdelani a praxe. A skoly vzkvetaji, ucitele jsou nuceni pracovat, vzdelavat se a hlavne jsou pravidelne konfrontovani s konkurenci, coz je nuti vydavat sva profesni maxima. Bohuzel opet dalsi dogma, ktera nase radnice odmita opustit.

  1. Kriteria pro vyber jsou stanovena zakonem a muze se jich ucastnit pouze pedagogicky pracovnik.Nejde tedy o nic jineho nez o dodrzovani zakona.Radnice zadani ucinila v naprostem souladu se zakonem.

   1. A už je znám nový vedoucí dopravky ? Rada byla minulý týden a dodnes není usnesení rady zveřejněno. To zase chce asi opět vedení radnice něco kamuflovat.

     1. Hálkovka si zaslouží jistě dobrého ředitele U největší základky na okrese a jasné humpolecké jedničky tomu nemůže být ani jinak

     2. Největší neznamená nejlepší. A Hálkovka byla vždy až za Podhradem .-)

     3. Omyl. Hálkova už minimálně 50 let je na čele. Podhrad vždy až ten věčně druhý..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Radniční listy

Po Bře 25 , 2019
Březen 2019 Čtěte dále:   Radniční listy

You May Like

Témata