Koupaliště Žabák má znovu svého provozovatele

5

Představitelé společnosti Zimní stadion přehodnotili týden starou výpověď opatrovnické smlouvy na koupaliště Žabák a nakonec ji vzali zpět.

Zimní stadion Humpolec, s.r.o. se původně rozhodla ukončit provozovatelskou smlouvu z důvodu vysoké ztráty vzniklé při letošní sezóně, i když dostala od města příspěvek na částečné pokrytí ztráty ve výši 150 tisíc korun. Po výměně názorů s městskými radními společnost zaujala nové stanovisko a výpověď stáhla. Představitelé firmy se vyjádřili v tom smyslu, že nechtěli přidělávat městu starosti s hledáním nového provozovatele, které by nebylo jednoduché. V provozovatelské smlouvě byla totiž zakotvena měsíční výpovědní lhůta, a tak už by se od ledna příštího roku neměl kdo o koupaliště starat. Sehnat v tak krátkém časovém úseku nového správce plovárny by bylo takřka nemožné.Společnost Zimní stadion se zavázala provést v areálu určité změny, které by vedly k zatraktivnění koupaliště a zlepšení hospodářského výsledku provozu. Míněno je tím především převzetí dosud ne vždy otevřené prodejny občerstvení do vlastní režie, nákup lehátek, či uspořádání soutěže v plážovém volejbalu. Vesměs se tedy jedná o inovace, po nichž návštěvníci koupaliště nejhlasitěji volali.


Zimní stadion Humpolec, s.r.o. se bude o provoz městského koupaliště starat po další dva roky.

(Zdroj: Pelhřimovský deník)

myska

5 thoughts on “Koupaliště Žabák má znovu svého provozovatele

  1. No to je jasný, taková nabídka se nedá odmítnout, když ztrátu za tebe zatáhne město. Asi začnu podnikat, jde pouze o to zda budu vyvolený.

    1. Tak toto je ta správná politika. Jen víc a houšť, vždyť dojit město je tak snadné! Tedy pro některé vyvolené. Já na bráchu, brácha na mě, to se nám to pěkně daří.

  2. Představitelé firmy Zimní stadion s.r.o. stáhli výpověď, protože město chtělo pronajmout všechna sportoviště jedné společnosti či osobě. Takže důvod vzít výpověď zpět nebyl ten, aby město nemělo starosti co s koupalištěm, ale aby Zimní stadion s.r.o. nepřišel o hokejovou halu. Ta jim přece vydělává a na koupaliště příští rok zase od města nějaká ta kačka příjde, když to zase nepude. Tak jako i letos…

    1. No tak to prostě je 🙁 Jinak osobně se ve směsi moči a chloru raději nemáchám. Naštěstí je v okolí H. dost přírodních koupališť. A jak začnou sinice tak uz jen doma ve vaně…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Mikulášská nadílka v Humpolci

St Pro 3 , 2008
Sbor dobrovolných hasičů a Středisko volného času při ZŠ Hradská v Humpolci ve spolupráci s Městem Humpolcem Vás zvou v pátek 5.12. na „Mikulášskou nadílku ve městě“.

You May Like

Témata