Kožený si “vypůjčil“ stránky

Viktor Kožený připravil o peníze stovky lidí a nejnověji si teď „vypůjčil“ i myšlenky. Svou internetovou stránku, kde se představuje coby předseda nedávno zrozené, ale ještě nezaregistrované politické strany Občanská federální demokracie (OFD), totiž kompletně okopíroval od amerického kandidáta na prezidenta Howarda Deana.

Stejná modř v záhlaví strany, stejně vyřešené odkazy, stejná grafika i vstup do kalendáře událostí. Jen fotografie v horním levém rohu stránky je pochopitelně jiná. A taky pro citát v úvodu životopisu sáhl Kožený do jiné knihy než Howard Dean. Je to totéž, jako by současný malíř vzal třeba obraz Mony Lisy, vepsal do něj své jméno a předváděl dílo jako vlastní nápad.
Vymyslet internetové stránky tak, aby jejich podoba byla neotřelá a aby byly přehledné a funkční i odkazy, je podle webmasterů, kteří se jejich vytvářením zabývají, práce i na měsíce. Proč se Viktor Kožený chlubí cizím peřím, je podle odborníků jednoduché: je to nesrovnatelně levnější a rychlejší řešení.
Kožený zprovoznil své internetové stránky na konci ledna. Odstartoval tak kampaň za zvolení do Evropského parlamentu. Jeho vyjádření k plagiátu na síti se nepodařilo sehnat.

Ostatně posuďte sami.

Internetové stránky Viktora Koženého:
 Stránky Viktora Koženého

a Howarda Deana:
Stránky Howarda Deana

Čtěte dále:   Axlovy blitky

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vstupenky na Jethro Tull v Polné

St Úno 4 , 2004
Od dnešního dne zahajuje Městské kulturní a informační středisko předprodej vstupenek na kapelu Jethro Tull, která vystoupí dne 21.5. od 20:00 na zámku v Polné u Jihlavy. Cena vstupenek je 599 Kč/ks. Kontakt: Marcela Kubíčková Městské kulturní a informační středisko 396 01 Humpolec www.infohumpolec.cz mekis@infohumpolec.cz tel/fax 565 532 479 Čtěte […]

You May Like

Témata