Krádež vidlí

Nejsou vidle jako vidle

Krádež vidlí z vysokozdvižného vozíku byla ve středu 5.března oznámena na obvodním oddělení v Humpolci. Neznámý pachatel odcizil ze skladu průmyslových hnojiv jedné firmy na Pražské ulici ze zaparkovaného vysokozdvižného vozíku ocelové vidle. Poškozené firmě způsobil škodu ve výši 16 tisíc korun.


Nehoda jedenácti osobních a dvou nákladních aut zablokovala ve středu na 96. kilometru dálnici D1 směrem na Prahu. K havárii došlo, když se nad úsekem dálnice poblíž Humpolce přehnala silná sněhová bouře. Jednu ženu odvezla záchranka do nemocnice. Dálnici se podařilo zprůjezdnit až po čtyřech hodinách, kolona stojících vozidel podle policie sahala až na 106. kilometr.


Kolem páté hodiny odpolední, kdy k havárii došlo, byla zastavena doprava i na silnici z Pelhřimova na Havlíčkův Brod. Ve sněhové bouři řidiči neviděli ani na metr před sebe. Dálnice byla půl hodiny uzavřena také v druhém směru. Nedaleko od první nehody, na 98. kilometru směrem na Brno, havaroval osobní automobil poté, co dostal smyk na sněhu.


V úterý 4.března v 9:00 hod. jel řidič vozidla Renault Megane od Petrovic do centra Humpolce. Na křižovatce nedal přednost zprava jedoucímu vozidlu VW Passat. Došlo ke střetu vozidel. Následně došlo k nárazu havarovaných vozidel do automobilu Peugeot J5 a nákladního automobilu Renault Premium s návěsem. Tato dvě auta stála před hranicí křižovatky. Při nehodě došlo k lehkému zranění řidiče z vozidla VW Passat. Alkohol u řidičů byl vyloučen dechovou zkouškou přístrojem Dräger. Způsobená škoda byla vyčíslena na 265 tisíc korun.

Čtěte dále:   Hazard se životy na silnici. Muž se třemi promile sedl v Humpolci za volant

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sprejeři v Humpolci

St Bře 12 , 2008
Pro někoho umělecký styl (graffiti), pro druhého zase vandalismus a poškozování majetku. Sprejerství – problém, se kterým se ve zvýšené míře potýká právě Humpolec. Čtěte dále:   Zloděj si odnesl ze zahrady ve Vilémově ratanový nábytek

You May Like

Témata