Křemešnické studánky

1

V letních vedrech představují studánky při procházkách a výletech lákavé občerstvení.

V podvečer 21. července 2011 jich můžete navštívit hned několik a dozvědět se přitom o nich mnoho zajímavého. Sdružení Zelené srdce vás zve na letní procházku kolem Křemešnických studánek v okolí Křemešníku u Pelhřimova. „Navštívíme studánku U buku, Zázračnou studánku, Stříbrnou studánku a studánku U Ivanin a budeme si povídat o jejich historii, současnosti i minulosti“ představuje program Pavel Koubek, který bude průvodcem. Na cestu se můžete vydat v 18,30 hodin od kostela Nejsvětější Trojice na Křemešníku,  kde bude k vidění výstava o studánkách.

Křemešnické studánky se uskuteční v rámci Festivalu řemesel a vyznání na Greenway, který již devátým rokem pořádá občanské sdružení Na dobrých cestách.

ZazaracnaS_1.jpg

Petr

One thought on “Křemešnické studánky

  1. Křemešnické studánky letos zradilo počasí a přišel pouze jeden manželský pár. Přesto jsme navštívili většinu studánek. Za rok bude určitě zase lépe. P.S. V Zázračné studánce v tuto chvíli voda neteče. Pavel Koubek – sdružení Zelené srdce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zpráva o 8. ročníku silničního cyklistického závodu Kolem Melechova 2011

Út Čvc 19 , 2011
V neděli dne 17.7.2011 proběhl 8. ročník silničního cyklistického závodu Kolem Melechova. Akce, která je zařazena do série závodů o Pohár Melechova se těší značné oblibě závodníků i příznivců cyklistiky.

You May Like

Témata