Kristýna Krakovská vyhrála Zlatou podkovu v Humpolci. Druhý byl Jan Holec

Na přelomu května a června se v Humpolci konala kvalifikace Zlaté podkovy v Humpolci. Vítězkou hlavní kategorie se stala Kristýna Krakovská na klisně Complication, která se ujala vedení již po páteční drezurní zkoušce.

Krakovská s Complication obdržela v úvodní části soutěže 29,2 bodů a při sobotním parkuru přidala po jedné chybě další čtyři. V nedělním krosu sice nepředvedla nejlepší výkon, ale drobná penalizace 2,4 body za překročení času již nemohla pořadím zamíchat.
Vítězné skóre bylo 35,6 a druhý umístěný Jan Holec na klisně Sagira-K nasbíral v součtu 38,3 bodů. Také on na parkuru jednou chyboval a v neděli přidal 1,2 bodu za čas. V čase dojel jen Pavel Kaluža v sedle klisny Touha. Nesl si však z drezury 39,8 bodů a na parkuru jich zapisoval osm.
Vítězkou Stříbrné podkovy se stala Denisa Listíková na valachovi Quido-K. V Bronzové podkově předvedla nejlepší výkon Viktorie Vokounová s valachem Don Jerez. Při Křišťálové podkově nenašla přemožitele Veronika Čermáková ve dvojici s klisnou Gianina a Soutěž nadějí ovládla Tereza Sluková s Infinity.
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o jiném Humpolci: Šumavský Humpolec zůstává nejtajemnější obcí odříznutou od okolního světa. Dodnes tam nezavedli elektřinu

Po Čvn 3 , 2024
Nejtajemnější šumavskou obcí, odříznutou od okolního světa tak dokonale, že tam dodnes ani nevede elektřina, zůstává i po mnoha letech Humpolec. Malebná vesnička čítající 11 chalup je ukryta v lesích. A je opravdu obtížně přístupná. Naprostým unikátem je v Humpolci stará kamenná kašna, stojící uprostřed zatravněné návsi. Pokud do šumavského […]

You May Like

Témata