Kvůli opravě kanalizace v Humpolci řidiči přejedou dva okresy

3

Velkou trpělivost musejí mít až do podzimu řidiči v Humpolci. „Ve dvou ulicích Pražská a na Kasárnách probíhá aktuálně rekonstrukce vodovodu a kanalizace,“ informoval městský úřad. Na řidiče tak čekají objížďky.

Objížďka pro osobní auta měří přes kilometr. Vede třemi Humpoleckými ulicemi. Daleko horší to mají řidiči nákladních aut nad 7,5 tuny. Ti musejí kvůli rekonstrukci kanalizace v Humpolci cestovat přes Věž na Havlíčkobrodsku do Světlé nad Sázavou, Kejžlice a Čejova a poté zpět do Humpolce. Součástí stavebních prací je i oprava povrchů obou ulic. Na náročnou investiční akci se Humpolec připravoval dva roky. Uzavírka obou ulic trvá do 31. října.

Axl

3 thoughts on “Kvůli opravě kanalizace v Humpolci řidiči přejedou dva okresy

  1. Bohužel to tak je a bude, schválně porovnejte činnosti na bývalém autobusáku, kde je soukromý investor a pak práce na těchto opravách

   1. To jste si fakt nevybral příklad hodný následování. 🙂
    Jako že soukromý ivestor to bude mít rychleji nebo snad kvalitněji? Nenechte se prosím vysmát.
    Stačí už jen to, že soukromý investor několik let nechával zpracovávat a přepracovávat dokumentaci (soukromým sektorem), pak nebyli schopni začí a nebralo to konce. A teď se tam tak kvaltuje jen proto, že už jim proběhly snad všechny domluvené lhůty a stavbu je potřeba už konečně realizovat 🙂 Ten amatérský přístup tam čouhá ze všech stran.
    A co se týče kvality? Tak se podívejte např. na kaufland, na parkovišti propadklá komunikace apod., kde je ta ohlídaná kvalita? Nikde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolečtí fotbalisté zůstávají v divizi

Po Kvě 29 , 2023
Humpolecký A tým se v 24. kole fotbalové divize D, zachránil v této soutěži.
Zápas blbec, ještě po dvou měsících se stále zlobí kouč Nedvěd

You May Like

Témata