Latino Night v Karambě

8

19. 11. Karamba představí další hudební večer tentokrát v latino-amerických a kubánských rytmech v podání kapely Atarés.

Její tvorba se orientuje zejména na
latinsko-americkou a kubánskou hudbu, jak v tradičním provedení, tak s príměsí
jazzu, funku a reggae. V repertoáru jsou skladby jak převzaté (např. Buena Vista
Social Club, Cesaria Evora, Gipsy Kings, A. C. Jobim), tak skladby vlastní. Vznikla v Praze v roce 2002 a její složení je kubánsko-rusko-české.

atares

Koncertní vystoupení se nesou v duchu dobré nálady, tance a zpěvu, to vše podtrženo
energickým muzikantstvím všech členů souboru. Spojením ohnivého kubánského
temperamentu a evropského racionálního pohledu na věc tak vzniká originální celek,
který zaručeně nenechá posluchače chladnými.

www.atares.cz

Čtěte dále:   Jiřický guláš

kapik

8 thoughts on “Latino Night v Karambě

  1. A co teprve pak ti humpolecko-kubánští chlapáci, pod jejichž (opileckými) pohledy každá žena zjihne. To bude žrádlo!

   1. Alkohol zahreje vzdy a bez kecu, coz se u opacneho (zenskeho) pohlavi neda ocekavat ani v jednom pripade (az na svetle vyjimky potvrzujici pravidlo) :D.

    1. Copak – copak? Vyléváš si zde zhrzené srdéčko, anebo se mi to jenom zdá?

     Tahleta generalizace mi moc nesedí, je to stejné, jako kdybych tvrdila, že všichni chlapi jsou ješitní sebestřední namyšlení šovinističtí tupci. I když teda – v tvém případě…..

     1. Predchozi prispevek obsahoval i jeden podstatny piktogram … Jinak ty jsi nazorny priklad toho, kdy nektere osoby zenskeho pohlavi nejsou schopny zvladnout prilisny narust emancipace a jako zasterku pouzivaji feminismus. Diskuze s nimi je zbytecna ztrata casu, protoze i presto, ze „jedi maso, nerozumi vtipu“.
      P.S. Nevim, co ma spolecne zahrivani se srdcem, k tomu slouzi jine organy :))) (nemlat do monitoru, ten za to nemuze, to priroda).

     2. No, máš pravdu – některým rádoby vtipům fakt nerozumím. A pokud ti to připadá vtipné, tak se schválně zamysli nad tím, jestli i TY jsi tím správným kandidátem na ŽHAVOU noc. (Určitě by každá oblízla všech deset, co?) Taky nerozumím, proč zde používáš pojmy jako emancipace a feminismus. Očividně těm zase nerozumíš ty, aspoň si tedy zřejmě neumíš vyložit jejich význam, jinak bys je asi neužil v této souvislosti. A pokud nevíš, proč jsem použila tu formulaci se zhrzeným srdéčkem, tak ti to prozradím. Jistí muži (ale platí to samozřejmě i naopak) mají o příslušnících opačného pohlaví jen to nejhorší mínění založené většinou na nějakém vlastním zklamání. Takto poznamenaný a frustrovaný jedinec pak začne většinou své poznatky vykřikovat do světa coby objevnou pravdu a druhé pohlaví různou formou zesměšňuje, aby tak dal najevo, jak o ně nestojí a jak jím opovrhuje, přičemž vlastně sám před sebou zakrývá svoji ránu na tom zhrzeném srdéčku.
      Jinak ti dávám za pravdu, že tato diskuze je ztráta času, neboť očividně plujeme každý na jiné vlně.

 1. Zatim pro me asi nejlepsi koncert v Karambe vcetne tanecnic na baru a bodyshots i kdyz ten pisek venku a palmy mely nejakou divnou barvu (tusim bilou) :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Včerejší nehody na Pelhřimovsku

Čt Lis 10 , 2005
Podzimní počasí s sebou přináší větší riziko nehodovosti, než-li je tomu v letních měsících. Hned k několika dopravním nehodám došlo ve středu 9.listopadu na pelhřimovských komunikacích. Čtěte dále:   Pozvánka na Miroslava Donutila

You May Like

Témata