Letní Platforma Humpolec se rozloučila s létem

3

Letošní ročník Letní Platformy Humpolec je úspěšně za námi. Celé léto jsme se potkávali v parku Stromovka u koncertů, divadel, dobrého jídla nebo u sportovních aktivit. Osmdesát jedna, to je celkový počet akcí, kterých jste se společně s námi mohli účastnit.

Novinkou letošního ročníku bylo programové zařazení cyklu Hvězdy na Platformě, tedy večerů, při kterých jsme se mohli setkat s významnými českými filmaři, novináři nebo cestovateli. Mohli jste tak na Platformě potkat Zdeňka a Jana Svěráka, Jiřího Havelku, Lindu Bartošovou nebo Radka Jaroše. Už popáté jsme pro vás měli každou sobotu v parku Stromovka připravenou některou ze světových kuchyní. Nově jsme zařadili tuniskou, italskou nebo tex-mex kuchyni. Sobotním doprovodným programem pro děti bylo tradičně dopolední divadelní představení.

Letos jsme již podruhé našim návštěvníkům na každý čtvrtek připravili opravdu nabitý program, při kterém mohli rodiče se svými dětmi navštívit různorodé tvůrčí workshopy a následně si užít dvě hudební vystoupení. Vybírali jsme kapely humpolecké, ale zabrousili jsme i do netradičních hudebních žánrů. Léto svým vystoupením zakončila kultovní kapela Vltava. Každý čtvrtek byl doplněn o úžasná jídla z grilu humpoleckého Konzoomu nebo jihlavského Zverimexu. Do našeho programu jsme stejně jako v minulém roce zařadili nedělní dechovky, které si získávají stále větší oblibu.

Děkujeme našim partnerům za jejich významnou podporu, díky které můžeme každým rokem realizovat stále kvalitnější festival. Mezi naše podporovatele patří především humpolecké firmy a podnikatelé, Město Humpolec a Kraj Vysočina. Těšíme se na jubilejní desátý ročník a na spoustu společných zážitků v našem krásném parku Stromovka v roce 2023.

Petr a Tereza Machkovi.

Facebook
Instagram
Web
Copyright © Platforma Humpolec 2022, všechna práva vyhrazena.
Odhlásit z odběru newsletteru.
Čtěte dále:   Zálesí - podzim 2023

Axl

3 thoughts on “Letní Platforma Humpolec se rozloučila s létem

  1. Bylo to super. Ve městě velikosti Humpolce, je obdivuhodné, že zde celé léto funguje takto zajímavý kulturní program.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Návraty do sestavy Humpolci pomohly k prvním bodům

Út Srp 30 , 2022
Po třech kolech byli v novém ročníku moravskoslezské divize D bez bodu a toužili to v domácím prostředí zlomit. Fotbalistům Humpolce se to povedlo. Čtěte dále:   Zichpilskými vrátky rovnou do pohádky
Jindřichohradečtí fotbalisté v přípravném utkání zvítězili nad Humpolcem 3:2

You May Like

Témata