Letní promenádní koncerty před Mikádem

Přijměte pozvání Městského kulturního a informačního střediska v Humpolci na první letní promenádní koncert před Mikádem.

V neděli 7. července se představí kapela Crazy Dogs. Posluchače čekají tepající energické rytmy padesátek přednesené tak, jak se v těchto letech hudba hrála – v původním nástrojovém obsazení a aranžích.

Další promenádní koncert proběhne v neděli 21. července – dechová kapela Malá muzika z Vysočiny zahraje k tanci, zpěvu i poslechu. Trubka, baskřídlovka, harmonika, tuba, bicí a dívčí pěvecké duo vás roztančí i pobaví!

V neděli 4. srpna nás čeká pro změnu živý jazz, swing a evergreeny v podání čtyř zkušených profesionálů, kteří společně hrají v uskupení s názvem Jazzika.

Dechovka z Libkovy Vody u Pelhřimova Libkovanka vás pozve k poslechu známých autorských písní i evergreenů v neděli 1. září. Dvanáct muzikantů a čtyři zpěváci vám vykouzlí krásnou neděli na rozloučenou s létem!

Všechny koncerty začínají vždy v 18:00 před budovou Mikáda na Havlíčkově náměstí v Humpolci. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvají na malou scénu Mikáda. Vstupné na koncerty je dobrovolné a občerstvení zajištěno. Užijte si Humpolecké léto – hudební!

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Letní dvojčíslo Radničních listů

Čt Čvc 4 , 2024
V ščlánku najdete odkaz na červencové vydání Radničních listů, ve kterém se dočtete například o rekonstrukci fotbalové tribuny, o provozu kompostárny, o novinkách z radnice nebo o činnostech škol a místních částí. K přečtení se nabízí také rozhovor s končícím ředitelem Základní školy Humpolec, Hradská Vlastimilem Fialou nebo rozhovor s […]

You May Like

Témata