Lipnice zažila svůj Diskopříběh!

4

Nonstop, Decibely lásky, Pár přátel nebo třeba Každý mi tě lásko závidí – i takové hity zazněly na sobotním Megakoncertu Michala Davida v Lipnici nad Sázavou. Král diskoték předvedl zaplněnému amfiteátru velkolepou show

Mraky nad Lipnicí rozehnala krátce po devatenácté hodině diskotéka Martina Hájka, který rozproudil publikum na tu správnou provozní teplotu. Před půl devátou se pak za hlasitého potlesku všech diváků objevil na pódiu sám Michal David. Spolu se svou kapelou odehrál více jak dvouhodinový koncert, na kterém nechyběly jak lety prověřené hity, tak skladby z posledních let. „Jste vážně skvělé publikum, a pokud jsme vás nezklamali, rádi se sem někdy v budoucnu vrátíme,“ slíbil před třetím přídavkem populární hitmaker. Ani po jeho odchodu ale zábava nekončila. V rozjeté party pokračoval Martin Hájek, který opět mixoval hity z 80. a 90. let.

Amfiteátr v Lipnici nad Sázavou ale na dlouhou dobu neutichne. Už na konci měsíce, v pátek a v sobotu 26. a 27. června, se zde uskuteční 21. Rocková Lipnice. Vystoupí například kapely Harlej, Alkehol, Arakain nebo Mňága a Žďorp. Více na www.rockovalipnice.cz.

Adavid.JPG

Adavid__1_.JPG

Adavid__2_.JPG

Adavid__3_.JPG

autor foto: Jaroslav Loskot

Petr

4 thoughts on “Lipnice zažila svůj Diskopříběh!

        1. Kdo umí, umí. Nazývat Davida jenom autorem soc. kolovrátku je trapné. David i v létech po kapitalistickém převratu ukázal, že je i hudebník, viz.jeho autorství k muzikálům a pod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výzva k doplnění kroniky města Humpolec pro rok 2013

Po Čvn 16 , 2014
Občané starší 18-ti let a osoby, kterým zákon přiznává práva občana města Humpolec mohou v termínu do 30. 6. 2014 navrhovat příslušné změny nebo doplnění do kroniky města Humpolec.

You May Like

Témata