Londýn: Nejlepší černoch je Bernard z Humpolce!

1

V jedné z nejuznávanějších a nejprestižnějších světových soutěží World Beer Awards obhájil Rodinný pivovar BERNARD své loňské vítězství, když jeho Černý ležák opět po roce získal ocenění World’s Best Dark Lager.

 


BERNARD Černý ležák s jemnými kvasnicemi letos opět získal jak titul Europe’s Best Dark Lager, tak i World’s Best Dark Lager.   


„To, že jsme tento titul získali a po roce dokázali obhájit, je skvělé,“ říká Stanislav Bernard a připomíná: „Znovu se nám potvrzuje, že cesta vaření poctivého českého piva se vyplácí.“    


Soutěž World Beer Awards je společností Paragraph Publishing pořádaná od roku 2007. Organizátoři vybírají z přihlášených značek piva a současně nominují nezávislou odbornou degustační porotu. Nejprve se uskuteční samostatná regionální kola pro Evropu, Ameriku a Asii, teprve poté následuje celosvětové kolo pořádané ve Velké Británii.

 


BERNARD Černý ležák s jemnými kvasnicemi zvítězil ve své kategorii v roce 2010 a v roce 2011. Úspěšně tak navázal na další ocenění, které značka BERNARD v posledních letech získala ve světě.


http://www.worldbeerawards.com/2011/


 


 

myska

One thought on “Londýn: Nejlepší černoch je Bernard z Humpolce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

To mi hlava nebere: Proč to jinde jde a u nás ne?

Pá Lis 4 , 2011
Tento článek se netýká Humpolce ani okolí. Tento článek ani neobsahuje moc textu. Spíše jen odkazy na dva články, které mě zaujaly a které jsou poněkud v kontrastu. A stejně jako v titulku se ptám, proč to jinde jde a u nás ne?

You May Like

Témata