Nejlepší desítku má BERNARD

1

17. 2. 2014 – Rodinný pivovar BERNARD získal na 24. ročníku reprezentačních slavností piva v Táboře čtyři významná ocenění. Soutěže se zúčastnilo rekordních 154 pivovarů a BERNARD zvítězil v silné konkurenci kategorie světlých výčepních piv a získal tak ocenění Zlatá pivní pečeť pro rok 2014.

Další želízko v ohni – polotmavé nealkoholické pivo Jantar nezůstalo pozadu a obsadilo hezké druhé místo a odváží si Stříbrnou pivní pečeť. Odborná degustační komise také ocenila chuť našich míchaných nealkoholických nápojů BERNARD. Višeň skončila na druhém místě, Švestka na třetím.

„Získaná ocenění piva BERNARD na táborských slavnostech piva nás velice těší, ale rozhodující zůstává především spokojenost našich zákazníků a rostoucí výstav piva,“ řekl s potěšením obchodní ředitel Zdeněk Šípek.

Soutěž probíhala formou anonymního hodnocení a degustovalo se více než 700 vzorků ze 154 pivovarů z České republiky, ale také z Ruska, Norska, Německa nebo Japonska. Odborná komise hodnotila vůni, chuť, hořkost, plnost a říz jednotlivých vzorků. To vše pod dohledem několika renomovaných certifikačních agentur.

Rekordní výstav Rodinného pivovaru BERNARD byl v loňském roce 231,6 tis. hl. nepasterovaného piva. Obrat byl v roce 2013 450 mil. korun (2012 – 418 mil. korun).     

Ajosefvavra.jpg

Z vítězství „desítky“ se raduje vrchní sládek pivovaru Josef Vávra .     

Zdeněk Mikulášek 565 300 215, zdenek.mikulasek@bernard.cz , www.bernard.cz

       

                                                    

Petr

One thought on “Nejlepší desítku má BERNARD

  1. Fajnšmekři zrovna desítku moc neuznávají.Prý jiná byla někdy v roce 1995 a jiná je chuťově dnes…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

V sobotu proběhla další povedená kulturní akce v humpoleckém "Čemolenu"

Út Úno 18 , 2014
V sobotu 15.2. proběhla v humpoleckém Závodu 01 – prostoru, který se snaží propagovat současné umění a architekturu a propojovat je s ostatními obory, již druhá tématická výstava věnující se snům, která přilákala opět hojný počet návštěvníků.

Témata