Lyžování v Orlických horách

1

MěKIS Humpolec zve všechny příznivce zimních sportů na jednodenní výlet do skiareálu Čeňkovice, který je pořádán již tuto neděli 13.ledna.

Autobus odjíždí v neděli v 6:00 hodin z Horního náměstí v Humpolci, předpokládaný návrat zpět je ve 20:00 hod. Cestovné činí 160 Kč za osobu. (V případě oblevy se zájezd nekoná.)


                                                   


Více informací a přihlášky získáte v informačním středisku Humpolec nebo na telefonu 565 532 479.


 


Skiareál Čeňkovice je největším v Pardubickém kraji. Má celkem osm sjezdovek středně těžké úrovně, z toho dvě jsou dlouhé 1 kilometr. Po celém parku funguje vlek. V okolí snowparku jsou strojově upravené běžecké trasy – přes 75 km lyžařských stop. Současné podmínky jsou pro sjezd i běžky ideální – prachový sníh. Aktuální situaci můžete zjistit na adrese http://www.skicenkovice.cz/ .


 

Čtěte dále:   HraniRun pozvánka

myska

One thought on “Lyžování v Orlických horách

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Stanislav Bernard bude možná kandidovat na senátora

Pá Led 11 , 2008
Dle informací pelhřimovské ODS nasadí občanští demokraté do senátních voleb Stanislava Bernarda, jednoho z nejúspěšnějších a nejznámějších podnikatelů v zemi – šéfa Rodinného pivovaru v Humpolci. Voliče v okrese by tím pádem čekalo velmi zajímavé klání, neboť soupeřem by mu byl nynější senátor Milan Štěch (ČSSD), předseda Českomoravské konfederace odborových […]

You May Like

Témata