Stanislav Bernard bude možná kandidovat na senátora

13

Dle informací pelhřimovské ODS nasadí občanští demokraté do senátních voleb Stanislava Bernarda, jednoho z nejúspěšnějších a nejznámějších podnikatelů v zemi – šéfa Rodinného pivovaru v Humpolci. Voliče v okrese by tím pádem čekalo velmi zajímavé klání, neboť soupeřem by mu byl nynější senátor Milan Štěch (ČSSD), předseda Českomoravské konfederace odborových svazů.

 „Kandidáta máme vygenerovaného, je to pan Bernard, pivovarník z Humpolce. Je nezávislý na kandidátce ODS. Je to určitá výhoda, ke vstupu do ODS ho netlačíme. Vezu ho představit do politických kruhů Jindřichova Hradce,“ popsal Pavel Hájek, předseda ODS na Pelhřimovsku.


Hejtman a krajský šéf ODS Miloš Vystrčil věří, že se Bernardovi podaří dobýt tradiční baštu ČSSD. Sám Stanislav Bernard zatím však nechce svoji případnou kandidaturu moc komentovat. „Já se k tomu milerád vyjádřím, až to bude jasné. Byl jsem osloven, ale zatím není nic jasného. Ještě neproběhly primární volby. Pakliže to dopadne tak, jak to dopadnout možná může, nebo nemusí, tak se budeme bavit konkrétně. V této fázi je to hodně předčasné,“ uvedl Bernard, který je v současnosti humpoleckým zastupitelem za ODS.


Podle pelhřimovského starosty Leopolda Bambuly je Bernard velice známá osobnost nejen v okrese, ale v celé republice. „To je kandidát, který může soupeřit s panem Štěchem,“ míní starosta. Milan Štěch už ví, že bude s největší pravděpodobností soupeřit o hlasy s Bernardem: „Je to kandidát, kterého si ODS vybrala. Jsem připraven k veřejným diskuzím.“


Lidovci postavili do voleb na Pelhřimovsku psychiatra Jaroslava Maxe Kašparů. Za komunisty kandiduje Jan Zedníček z Kamenice nad Lipou, místopředseda představenstva Družstva Vajgar v Jindřichově Hradci.


Obvod číslo 15 je už od roku 1996 baštou ČSSD. Opakovaně v něm byl zvolen senátorem Milan Štěch. Senátor Štěch v roce 1996 porazil ve volbách Jana Litomiského, kandidáta ODS, a v roce 2002 mimo jiné hokejového trenéra Jaroslava Holíka (kandidoval za Unii svobody).

Čtěte dále:   Jako Eskymáci. Rybáři na Vysočině tahali ryby přes díru v ledu, podívejte

(Zdroj: MF Dnes)       

myska

13 thoughts on “Stanislav Bernard bude možná kandidovat na senátora

 1. Stando, jen se toho neboj, toho odborářského blbečka musíš převálcovat na celé čáře. držíme ti palce.

  1. Pokud tady mluvíme o blbečcích, Vy, jako někdo, kdo se pod svůj oduševnělý názor neumí podepsat, jste myslím kandidát č.1….Anonymně někoho urážet, to je výsada blbečků!

   1. tak se omlouvám, špatně jsem se přihlásil, tak ještě jednou:

    Pokud tady mluvíme o blbečcích, Vy, jako někdo, kdo se pod svůj oduševnělý názor neumí podepsat, jste myslím kandidát č.1….Anonymně někoho urážet, to je výsada blbečků!

 2. no ja bych se na zacatek trochu opil, pak trochu porozumoval a to by bylo, abych se do toho senatu nedostal!

 3. pan Bernard kandidoval poprvé do Zastupitelstva za Unii svobody,jako nezávislý.včase parlamentních voleb v roce 2006 psal články do lidoveckého volebního listu Kliďas,pak na podzim stejného roku kandiduje za ODS jako nezávislý do Zastupitelstva Humpolce.
  Takže stále neví kde by se chytl…ODS nemá žádnou osobnost,která by se mohla Štěchovi postavit,tak se hledá kde to jde….
  Pane Bernarde vařit pivo umíte,nenechte se zatáhnout do politického rybníčku,českého smradlavého….

  1. Souhlas, pan Bernard by měl sedět tam, kde je a čemu rozumí. Myslím, že si užije dost špíny na komunální úrovni a dá se říci, že jednooký je mezi slepými králem. Výše už by mu to tak fungovat nemuselo.

 4. No Stando to jsi si nevybral dobře,ti kluci z ODS to letos na podzim za ty svoje hloupé tzv.reformy pěkně slíznou.

   1. a jak tomu pomůže Bernard v Senátu?to by mě zajímalo…Zatím navrhuje nerealistické velké bazény v Humpolci….Možná kdyby byl členem nové strany,ale spojit se s modrou partají,to se těžko zapomene…

    1. ODS je fajn hlavně díky těm reformám, ale Standa tomu vubec nerozumí. Budoval by zbytečnosti, ale to co je potreba nevidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Veřejný internet v Humpolci

Pá Led 11 , 2008
Vzhledem k reakcím na nedávno zveřejněný článek „WIFI připojení“ uvádíme kontakt, kam lze směřovat konkrétní připomínky uživatelů HotSpotu. Čtěte dále:   Jako Eskymáci. Rybáři na Vysočině tahali ryby přes díru v ledu, podívejte

You May Like

Témata