Práce na D1: u Humpolce v noci odstraňovali lana z ekoduktu, podívejte se

Bezproblémová práce. Noční odstraňování pětadvaceti provizorních předpínacích lan klenby ekoduktu na dálnici D1 bylo o několik hodin rychlejší, než se očekávalo.

Práce se týkaly ekoduktu, který nově vyrostl v modernizovaném úseku dálnice D1 mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem. Provoz měl být pětkrát omezen v noci z pátku na sobotu a pak ještě pětkrát další noc, vždy v rozmezí šesti hodin. Dělníci ale byly podstatně rychlejší a dopad na provoz byl tak skutečně minimální.

Nyní bude potřeba postupně zavézt klenbu ekoduktu zeminou a postupně vytvarovat ekodukt do požadovaného tvaru. „Přibližně za měsíc a půl bude možné navezenou plochu a okolí zatravnit a vnější stranu ekoduktu osadit příslušenství,“ uvedl Martin Buček z Ředitelství silnic a dálnic.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/prace-na-d1-u-vetrneho-jenikova-v-noci-odstranovali-lana-z-ekoduktu-podivejte.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Místo polibku pod třešní hádka na ulici. Muž vylezl na kapotu ženina auta a lahví rozbil čelní sklo

Út Kvě 4 , 2021
Netradiční oslavu prvního máje měl pár v Humpolci. V sobotu 1. května museli na jednu z tamních ulic přijet policisté, protože tam došlo k hádce mezi mužem a ženou. A také k poškození auta.

You May Like

Témata