Místo polibku pod třešní hádka na ulici. Muž vylezl na kapotu ženina auta a lahví rozbil čelní sklo

1

Netradiční oslavu prvního máje měl pár v Humpolci. V sobotu 1. května museli na jednu z tamních ulic přijet policisté, protože tam došlo k hádce mezi mužem a ženou. A také k poškození auta.

ušno bylo ve městě po 21. hodině. „Devětatřicetiletý opilý muž jel s vozidlem Ford, poté před domem automobil odstavil a po slovní rozepři s partnerkou začal vozidlo ničit. Do vozidla kopal, udeřil do něho pěstí, dále skočil na kapotu a o čelní sklo rozbil skleněnou láhev. Během incidentu napadal také ženu a rovněž muže, který se jí zastal. Na místo vyjeli po přijetí oznámení policisté. Agresivní muž se snažil před hlídkou utéct, policisté ho zajistili,“ popsala Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Při dechové zkoušce muži naměřili hodnotu dvě promile alkoholu, odvezli ho na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Napadená žena ani muž neutrpěli zranění, které by si vyžádalo okamžité lékařské ošetření. Na poškozeném vozidle vznikla předběžně vyčíslená škoda patnáct tisíc korun.

„Případ policisté prověřují. Úkony trestního řízení jsou zahájeny pro podezření ze spáchání tří trestných činů, a to ohrožení pod vlivem návykové látky, poškození cizí věci a výtržnictví,“ doplnila na závěr mluvčí Kroutilová.

Axl

One thought on “Místo polibku pod třešní hádka na ulici. Muž vylezl na kapotu ženina auta a lahví rozbil čelní sklo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Přišli o domov, pomohl jim Bernard: Teď budeme moci stavět, řekl otec rodin

Út Kvě 4 , 2021
Přišli o domov. Rodině Pekárkových z Kramolína na Pelhřimovsku vzal během několika hodin oheň vše, na čem jim záleželo. Událost byla o to tragičtější, že se stala krátce po Vánocích.
Přišli o domov, pomohl jim Bernard: Teď budeme moci stavět, řekl otec rodin Zdroj: https://trebicsky.denik.cz/zpravy_region/prisli-o-domov-pomohl-jim-bernard-ted-budeme-moci-stavet-rekl-otec-rodin-2021050.html

You May Like

Témata