MAJÁLES 2015

21

MěKIS v Humpolci ve spolupráci s Městem Humpolec pro vás přípravuje již 16. ročník městských slavností s názvem MAJÁLES, tentokrát přímo na prvního máje! Připravili jsme program pro všechny generace,pobaví se děti i dospělí, teenageři i dříve narození

Jako vždy vás čeká spousta dobré muziky, k poslechu i k "paření" ,  a ještě navíc sportování a zábava. Přijede opět pan Zehnal se svými úžasnými a bizarními bicykly, na kterých jste se loni báječně vyřádili, a kluci z komunity Better way nám  dvakrát předvedou parádní workout přímo na náměstí (Představí se party z Jihlavy, Mirošova a Humpolce). Nemůžou chybět ani naše skákací boty, takže je-li v Humpolci (nebo v Česku)  ještě někdo, kdo je nevyzkoušel, bude mít další příležitost. 

A teď k muzice: Začínáme v pravé poledne s Humpoleckým dixielandem, po něm následuje country pohoda v podání kapely Bourbon. Od tří hodin odpoledne je připravený program pro děti plný soutěží, scének, písniček a legrace "Příhody kluka Bombarďáka" (Festivaloví fanoušci jej mohou znát např. z Colours of Ostrava). Po dětském programu nastoupí kapely ImodiumO5 a Radeček a od půl osmé se zaposloucháte do Baromantiky. Tak se jmenuje program, se který přiveze Lenka Dusilová. Pokud jste se nerozjeli do této doby, tak vězte, že Doktor P.P. a poté ZakázanÝovoce, se o to postarají.

Končíme po půlnoci, takže nás čeká dvanáctihodinový maratón muziky a zábavy, těšíme se na vás, tak se i vy těšte na Majáles! 🙂

Program:
12:00 – Humpolecký dixieland
13:30 – Bourbon
15:00 – Příhody kluka Bombarďáka
16:30 – Imodium
18:00 – O5 aRadeček
19:30 – Lenka Dusilová – Baromantika
21:00 – Doktor P.P.
22:30 – ZakázanÝovoce

11:00 – 12:00 – Better way – exhibice workout (Jihlava, Mirošov, Humpolec)
13:00 – 16:00 – Cyklokuriozity a Skákací boty
16:00 – 17:00 – Better way – exhibice workout (Jihlava, Mirošov, Humpolec)

Čtěte dále:   V Humpolci se rozloučili létem bramborovou dokopnou

Vstupenky neshánějte. Nejsou. 
Vstupné je opět zdarma. 

Děkujeme všem partnerům, kteří podpořili letošní ročník Majálesu: Město Humpolec, Reality 11, Stampi, Bezpečnostní agentura Armatus, Pizzerie Zanzi, Technické služby Humpolec.

zdroj: www.infohumpolec.cz 

Petr

21 thoughts on “MAJÁLES 2015

 1. Proč vedení města podporuje takovou opičárnu jako je „Better way“!! Jiné „spolky“ si tu budují pozice celé roky – soustavnou každodení prací, činností pro širokou veřejnost, pro děti či důchodce. Bojují o přízeň a finanční podporu Města, ta je minimální. A pak se tu zjeví z čista jasna parta holých lebek, jež se rekrutují z řad nácíčků, alkáčků a feťáčků, začnou se nám tu naparovat a starosta jim hned přihraje plácek v parku vedle TBC léčebny a ještě udělí technickým službám, aby v jejich spolupráci upravili povrchy sportovních ploch. FUJ!

   1. Omyl ! Jsou to voliči, kteří dali starostovi hlasy za to co pro ně udělal ! Bohužel takto to chodí v té hnusné politice a z našeho starosty už se stal politik se vším všudy….. je to opravdu smutné.

    1. V hlave nasr.no,svaly taky zadny, tak se realizujes alespon na Humpolaku. Muzes se smele podepisovat BLB, tomu vyrazu budes delat cest.

  1. Nejprve bych poděkoval za názor od člověka, který se ani nedokáže představit. Každý má právo na svůj názor. Aspoň jde vidět, jak společnost trpí předsudky. Ano máme ve skupině bývalého feťáka i já jsem byl závislí (denně jsem trávil u počítače i 5 -6 hodin). Ale změnili jsme se a chceme inspirovat i ostatní. Jde přeci trávit jinak čas než v hospodách a u počítače a jestli je tohle podle vás špatně tak tomu opravdu nerozumím. A město že nepodporuje děti a důchodce? Hned vedle našeho hřiště (které jsme si postavili sami) je hřiště pro důchodce. Pro děti je ve městě spousta jiných parků. Jinak pokud se vám něco nelibí na hřišti jsem denně od 3 hodin do 5. Tak se zastavte a můžeme si promluvit o tom, co se vám nelíbí. Rád si vyslechnu váš názor a pokud bude dávat smysl můžeme udělat různé kompromisy. Martin Ptáčník

    1. Nehledě na to,milá neznámá dámo,že ani jeden z nás pana starostu nevolil.Na to nás opravdu nepotřebuje.Plešatý je z nás všech jen jeden a rozhodně ne proto,že by byl nácek,zastávám stejný názor,jako můj kolega a kamarád Martin.Pokud se neumíte pod ten váš „názor“ ani podepsat,tak si schovejte svá ohnivá slova a raději je nikde neprezentujte.Vypadáte potom hloupě a to si myslím(nebo doufám),že nejste.S pozdravem Martin Černocký…:)

     1. Projekt Better Way je projekt město bez drog a takový tu žádný jiný není. Chodit cvičit je výsada těch, co nelení a hledí měnit svou budoucnost k vyšším cílům. Oplivači a házeči kamení se najdou vždy a všude. Přeji Vám tedy lásku a vyšší vědomí, na jehož úrovni je možné pochopit hloubku myšlenky a stav naší společnosti. A úctou J. Jiskra (zakladatel)

     2. Jardo, mame tolik krasnych slov v nasem krasnem to ceskem jazyce. Vas spolek podporuji a preji mu jen a jen to dobre, jen bych v jeho nazvu videl cosi z naseho jazyka materskeho. Vzdyt co je spatne na spojeni „Lepsi cesta“ ???
      Diky a za mne velka ucta
      Michal Marek

     3. Zapomnel jste se podepsat tak tak cinite ted? Tesi mne pane k.k.t. A lhari, ja se jmenuji Michal Marek

   1. Nelíbí se mi, aby lidé typu JJ obcházeli školy a nabízeli zde své přednášky na téma drogové prevence. Doba, po kterou „zakladatel“ abstinuje je natolik krátká, že je mi stydno, že si vůbec něco takového dovolí. Jen to ukazuje na jeho „stabilní macho charakter“. To je vše, co mi vadí, ostatní členy v pravdě neznám, nemohu je hodnotit. Na sportu a posilování nic špatného nevidím, jen mám trochu obavu z uskupení svalnatých mladých mužů – to aby neoblékli „hnědé košile“, až přijde čas a nevzali spravedlnost do svých rukou! “
    A podepisovat se raději nebudu – nechci dostat do držky!!!

    1. Zbabelost se podepsat pod vlastni nazor??? To hovori za vse. Znam pana JJ osobne. Kazdy ve svem zivote muzeme udelat chybu ale jen moudri se z ni pouci a dokazi o tom i otevrene hovorit. Ba co vic, dokazi promlouvat i k lidem, kterym hrozi realne nebezpeci, ze udelaji stejnou nebo podobnou chybu byt se nejedna o jejich vlastni potomstvo. Uvedomte si, ze de fakto dela praci za Vas. Vzdyt uprimne, kdy jste hovoril se svou ratolesti o nebezpeci drog, alkoholu a podobne? Radeji ho usadite k PC nebo TV a mastite si vlastni ego. Mne osobne Vas nazor velice mrzi a myslim si, ze mate hlavne problem sam/sama se sebou.
     V ucte a s palcem nahoru pro pana JJ
     Michal Marek

     1. p. JJ znám také osobně a toliko mě lidsky zklamal, že nemohu mlčet a tleskat mu, jako ostatní, že se konečně dal dohromady! Mnoho chyb udělal a hodně poučení mohl z toho vyvodit – jako málokdo. Bohužel, asi si některé své chyby neuvědomil či nezapamatoval a nemůže se za ně omluvit, napravit je. Většina lidí tolik chyb neudělá – palec nahoru pro tyto obyčejné lidi, kteří nemají takové radikální výkyvy a vychovávají spořádaně své děti bez potřeby zakládat kvůli tomu spolky a organizace!! I přesto – pro jeho ženu a děti mu přeji, ať mu lepší cesta vydrží co nejdéle !!

     2. pan JJ bohužel nic jiného, než brečet o vlastních chybách v životě, zatím nedokázal. Až ho pane Marek budete znát tak dlouho jako já, možná pochopíte, že není zrovna levný koníček tomuto vašemu ,,kamarádovi“ platit další a další šance. Myslím že i jeho širší rodina si užívá! K této nové ,,image „ho patrně přivedl zdravotní stav a zákaz požívání alkoholu a nikoliv osvícení! Tedy by se primárně měl zaměřit na svoje děti a něco pro ně udělat a ne se realizovat se svojí novou náckovskou ideologii na ostatních, bez nesení odpovědnosti. Ostatně uvidíme jak dlouho nám tento další duchovní zvrat vydrží! Přispěvateli se nedivím, že chce zůstat v anonymitě, neb o kvalitě lží a podvodů výše zmíněného se asi seznámil na vlastní kůži a toto již patrně nehodlá absolvovat neb se jedná a sebestředného impulsivního jedince, bez uceleného názoru na život a minimální dávky pokory. Doufám tedy že po kolapsu si vy převezmete odpovědnost a tlupu s ,,mozky a svaly“ budete nějak koordinovat a pro život prospěšně směřovat.

     3. Připadá mi že si myslíte že better way je nějaká sekta.My jsme jen parta kluků kteří chodí cvičit a snažíme se motivovat ostatní.Nic jinného v tom nehledejte. David Brom (člen Better way)

     4. to víš že nejste sekta Brome, jste prostě ??Better !!!

     5. parta „kluků“ ? ale jo, proč ne?! On i Jágr působí mladistvým dojmem, i když už mu bylo dávno přes 40….. na rozdíl od jj na sobě soustavně maká, v tom dobrém slova smyslu 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hudební večer

St Dub 29 , 2015
Pořádá SSM (Sdružení senožatských muzikantů) Čtěte dále:   Trestní oznámení odložena jako neodůvodněná

You May Like

Témata