Městský úřad Humpolec – společensky odpovědná obec

26

Humpolec uzavřel trojici společensky nejodpovědnějších obcí v kraji

icn urad

 

 

Ze slavnostního vyhlášení druhého ročníku regionální soutěže nazvané Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost, jež se uskutečnilo 10. dubna, si humpolecký městský úřad odvezl odměnu v podobě krásného třetího místa v kategorii patřící obcím. Slavnostního předávání se zúčastnili Mgr. Jiří Kučera, starosta města a za městský úřad tajemník úřadu Mgr. Jiří Fiala.

 

Bodoval i humpolecký Rodinný pivovar Bernard, který si zasloužil rovněž bronz, a to v kategorii soukromého sektoru s maximálně 250 zaměstnanci.

Jak uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek při předávání ocenění, subjektům se sídlem na Vysočině nechybí smysl pro odpovědné chování vůči zaměstnancům, klientům, podnikatelskému i životnímu prostředí. Všichni ocenění jsou vzorem pro své okolí.

Cenu za Město Humpolec převzal v sídle kraje starosta Mgr. Jiří Kučera.

 

Cílem soutěže je vyzdvihnout práci všech, kteří věnují péči svému okolí nad rámec svých povinností a poukázat na dobré praxe firem, měst a společností. Do druhého ročníku se přihlásilo celkem jednatřicet soutěžících, což je o pět více než loni. Ocenění se předávala ve čtyřech kategoriích: soukromý sektor do 250 zaměstnanců, soukromý sektor nad 250 zaměstnanců, veřejný sektor – obce a veřejný sektor – ostatní. Společensky nejodpovědnější obcí bylo vyhlášeno město Třebíč, stříbro patřilo Žďáru nad Sázavou.

cena hejtmana

Čtěte dále:   Svoz velkoobjemového odpadu

Petr

26 thoughts on “Městský úřad Humpolec – společensky odpovědná obec

     1. Jasný, to se vám do krámu nehodí, že dostala radnice cenu, chudáčci…

     2. Klídek. Tahle parta práskačů z Fabriky už nestojí ani za odplivnutí!

     3. K práskání už přidali i trestní oznámení na Město. Tihle „spravedlivě rozohnění“ kazatelé morálky by se měli někdy mrknout do zrcadla.

     4. jen fakt že se snaží zbytečně, ten ksindl má stejně hroší kůži a za prachy Humpolec prodá klidně čertovi

     5. Je usmevne, jak bonzparta nezistne usiluje o blaho humpoleckeho obcana.

     6. hochu, měl ses učit líp a mohl ses taky bavit inteligentně s kantorama

     7. Největší nasazení je vidět na starostovi a místostarostovi, když v pátek hned po poledni opouštějí budovu úřadu a mažou si to domů. Asi mají v pátek zkrácený úvazek, jinak si to nedovedu vysvětlit.

     8. Tak po volbách 2018 snad přijde nová generace představitelů města..Tak doufám ti kritici dnešního vedení půjdou v čele a budou chtít kandidovat a žádat tak o důvěru občanů… Nebo zase skysnou u klávesnic počítačů a budou kritizovat vše a každého????

     9. Zkusím ti to teda vysvětlit: když budeš dva z pěti pracovních dnů v práci celou pracovní dobu, další dva dny budeš v práci o hodinu a půl déle, než je normální pracovní doba, můžeš jít pátý den domů po obědě. Já vím, pro někoho to je složité …

     10. a navíc když máš důchodovej věk, tak můžeš sedět doma celej den a nemusíš svý starý unavený kosti tahat do takový rasovny jako je sborovna, pardón radnice

     11. Nějak ti to nevychází, když odcházíš v pátek po poledni, tak bys tam musel být další dva pracovní dny o dvě hodiny déle, ne jen o 1,5 hodiny, aby ti to hodilo 8-hodinovou šichtu. Takže ti tam zase 1 hodina chybí!! Uličníku jeden, nauč se počítat. Nehledě na to, že když jde po poledni starosta, tak by tam mohl alespoň místostarosta poseďět, další týden se můžete vystřídat!
      A čas na další jednání – tj.vedení města, rady a zastupitelstva se ti počítá a platí zvlášť. Tak fakt nevím, jaké extra nasazení se tu hodnotí?!

 1. Mám nějak pocit, že počet čtenářů článků není vůbec o tom o čem ten článek je, ale o počtu komentářů pod ním a čím víc nadávajících komentářů, tím víc čtenářů. Zvláštní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Prohlídky v kostele sv. Víta v Zahrádce

Čt Dub 13 , 2017
Neděle 16.04.2017 Čtěte dále:   V Humpolci je zavřená ulice Panskodomská. Kvůli opravě plynovodu

You May Like

Témata