Ministr financí Kalousek přijede na Vysočinu

7

Vysočina – V pondělí 1. října navštíví Vysočinu ministr financí Miroslav Kalousek.

 Svoji cestu zahájí ve Světlé nad Sázavou, kde po 10. hodině slavnostně přestřihne pásku v průmyslové zóně. Jeho návštěva bude pokračovat ve Žďáru nad Sázavou- setkání s podnikateli je plánováno na 13:45. Poslední město, do kterého Miroslav Kalousek přijede, bude Jihlava. V krajském městě se ministr setká se studenty Vysoké školy polytechnické. Beseda na téma Reforma veřejných financí začne v 15:45.

10.00 – 11.15 Světlá nad Sázavou
– slavnostní otevření průmyslové zóny

12.15 – 13.30 Žďár nad Sázavou
– návštěva podniku ŽĎAS a.s.

13.45 – 14.30 Žďár nad Sázavou
– program na Městském úřadě

15.30 Jihlava: Vysoká škola polytechnická (VŠP)

15.45 – 16.45 beseda se studenty VŠP

17.00 – 18.00 setkání a beseda se zaměstnavateli a podnikateli
(Pivovarská restaurace v Jihlavě)

Čtěte dále:   Druhé čtvrtletí přálo Vysočině. Rostla návštěvnost i konferenční turistika

Petr

7 thoughts on “Ministr financí Kalousek přijede na Vysočinu

 1. Jsem moc rád, že v té době na Vysočině nebudu, jelikož jen z představy z toho, že bych se s tímto pánem měl vyskytovat ve stejném kraji je mi na zvracení!

  1. Když v r. 1989 převlíkli bolševíci kabáty a ekonomicky a i morálně vybydlenou zemi přejmenovali z ČSSR na ČSR, byla z toho řada lidí v tranzu.
   Budíž ponaučením všem, že to tenkrát asi chtělo opravdu tak trochu revoluci a ne nějakou přiteplenou sametovou převlíkačku.
   Varianta spolkové země srn Böhmen und Mähren by byla přijatelnější.

   1. Morálně a ekonomicky vybydlená?To je zase pěknej vejšplecht nějakého dnešního hrdiny kapitalistického dneška.
    Docela rád by byl i ten kritizovaný Kalousek,kdyby byla kasa alespoń tak plná jako v roce 1989.A to je jasná realita,i při nutných investicích do ekonomiky bylo peněz dost.

    1. Kdyby měli komunisti peněz dost, tak by žádná sametová revoluce nebyla. To by to nepustili za žádnou cenu. Ale protože už nevěděli kudy kam a hlavně za co, tak to bylo relativně v klidu. Problém je, že nový systém našeho státu začali bohužel budovat zase převážně komunisti – ale už převlečení za demokraty a nebo ti chytřejší to řídí z povzdálí a skrytě.

     1. Koukám, co je tu znalců historie. A převážně těch, kteří v roce 89 ještě ani nevěděli, zda budou kluci, nebo holky. Nicméně názor, že třeba Kalousek je převlečený komunista se mi velmi zamlouvá. Ještě by to chtělo říci mu to do očí, což je, vzhledem k jeho rváčské, omlouvám se, výchovné povaze, docela risk.

     2. Po dobu prohibice měl asi zakázány výjezdy, tak to teď bude dohánět…:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec v zrcadle času - III. díl

Čt Zář 27 , 2012
Slavnostní křest knihy se uskuteční 3. října 2012 od 16:00 v pobočce muzea na Dolním náměstí. Čtěte dále:   Nová silnice z Humpolce na Brod uleví Věži a Skále

You May Like

Témata