MOL Cup: Menu zahájí derby v Humpolci. Chceme postoupit, hlásí Veselý i Pohanka

25

Osm týmů, čtyři utkání, tři derby. Takové je víkendové menu druhého předkola MOL Cupu z pohledu Vysočiny. Vše odstartuje páteční souboj divizních souputníků Humpolce a Žďáru nad Sázavou. Ostatní celky se představí v neděli. Jediným týmem, který bude hrát mimo kraj je Vrchovina, která nastoupí v Kuřimi.

Humpolečtí fotbalisté si zahráli již v prvním předkole. Po výhře v Nové Vsi nyní nastoupí doma proti Žďáru nad Sázavou. „Je to soutěžní utkání a podle toho k němu přistoupíme. Připravujeme se jako na každého soupeře v sezoně a určitě nechceme nic podcenit,“ prozradil trenér A. F. C. Roman Veselý. „Samozřejmě mohou do utkání zasáhnout hráči, kteří jsou tu nově nebo mladší, například dorostenci, protože šanci se ukázat musí dostat. A kdy jindy? Připravujeme se ale velice precizně.“

Divizní fotbalisté Humpolce (v pruhovaném) doma v sobotu remizovali s Břeclaví (v tmavém) 1:1. Dál tak zůstávají v tabulce poslední.

 

Axl

25 thoughts on “MOL Cup: Menu zahájí derby v Humpolci. Chceme postoupit, hlásí Veselý i Pohanka

 1. tak to je skvělé, že nám dělník sportu Veselý hlásí, že chce postoupit!
  myslím ale, že by měl v první řadě, jako my všichni normální dělníci, především hlásit insolvenčnímu soudu kde pracuje, kolik si vydělá.
  toto dle rozsudku léta nehlásí a práci a splácení se vyhýbá! starostka asi bude potřebovat pěknej ranec, aby to za něj zalepila a
  Veselý mohl dál v klidu hlásit ! kdo má zájem, může se pobavit na justice.cz :D:D:D

  1. Hlavně by se mamrd měl naučit chovat. Za to jeho hejkání pro rozhodčích se styděli i domácí diváci.

    1. tak tady se nám opět snaží čutálisti vnutit, že nejde o veřejné peníze !?! hold někdo dodává knížky do škol a jiná zase trenéry ! prostě Humpolec ! 😀

     1. no trener je asi to posledni a nejmensi co vyplavalo a vyplave. Divim se Hugu, ze tohle toleruje a snasi. Ta spina caka i na ne, at chtej nebo ne.

  2. Společnost, kterou vesele založil za účelem zatajování svých příjmů, rv-ifa.s.r.o. také již pár let neplní zákonem dané povinnosti a neuveřejňuje účetní závěrky ve veřejném rejstříku a sbírce listin. To pod patronací manžela starostky, bývalého zaměstnance finančního úřadu, fotbalového „čestného“ prezidenta. Kontrolní výbor města by to měl prošetřit, tedy pokud mu není lhostejné nezákonné nakládání s veřejnými financemi!

 2. Ať si Hugo dá raději pozor na lenost ostatních koaličních partnerů. Že je Pavlík Hrala línej jak veš o tom asi nikdo v Humplu nepolemizuje, ale poslední dobou se stále častěji z úřadu šíří zvěsti o lenosti paní Štěrbové a radních Křivánka a Šidláka.

  Vypadá to, že vedle nekompetentní ODS garnitury v čele s Kratochvílem, zde máme celé hnutí ANO a místostarostu za STAN, kteří se pro Humpolec nepředřou, když k tomu připočítáme lenošku Balnohovou, mimoňku Arnotovou a pivovarskýho nemakačenka Mikuláška, opětovně zjistíme, že 2/3 zastupitelů mají práci pro město úplně na salámu.

  Bylo by zajímavé postavit koalici z ANO, ODS, STAN zezadu krytí Balnohovou a Mikuláškem.

  Primitivismus, lenost a nekompetentnost jsou v Humpolci vlastnosti, které válcují zbytek.
  Hip hip huráá!

  1. Co melete o jiné koalici? Koho může ODS nabídnout? Vyřazené stroje a nezkušeného kantora.. Musí si současná koalice vyjasnit přesně co chce, blíží se rok jejího vládnutí a udělat nové priority po zbytek období.

     1. „na to ti demente sere pes, dělej si to za svý !“

      – demente?
      – sere pes?
      – dělej za svý?

      jsem jen běžný humpolák, výsosti

     2. pardon to se nepozná, z tý hochštaplerový veselý prdele ti koukaj jen nohy 😀

     3. tak koukni čutálisto, já ti povim, jak to bude ! jak je zván výše, mamrd veselý, trošičku podmaže pár zápasů
      ( samozřejmně že z cizích, páč sám je zadluženej jak prase, viz výše) a udrží tu tvojí slavnou divizi. ty se uděláš a starostka
      za tvého aplausu, se svojí hlasovací klikou, moudře rozhodne, že těm šikovnejm klukům je třeba přisypat! moc nevidím rozdíl mezi malou domů
      s knížkama a vyváděním peněz do rodinky přes fotbal. pak tady ale chudáčku nepklakej, že je ve městě bordel a neodtéká kanalizace,
      když tak rád sypeš peníze do vychcanejch a prolhanejch darmožroutů ! howg

     4. Fotbal v Humpolci jsou především stovky dětí a jejich trenéři, tím hnusem co tady stříká špiníte naprosto nevinné lidi. To je vám ale jedno.

    1. Vidím fotbalové odborníky, mohu prosím dotaz? Benešov, Vyšehrad, to bych ještě chápal, tam to lepil Rogoz s Berbrem, ale nevíte kdo to Veselému uplácí tentokrát? Manželka učitelka, či snad sama starostka ? :D:D:D

 3. Navrhuji okamžitě předělat rozestavěnou školku na léčebnu psychicky nemocných. Jednak je to ted víc potřeba, soudě dle výroků zde, jednak taková změna odůvodní zpoždění stavby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Někdo se i ztratí. Kukuřičné bludiště v Humpolci je spletité

Pá Čvc 28 , 2023
Originální bludiště si mohou projít lidé u Humpolce na Pelhřimovsku. Skrývá se v kukuřičném poli. Na okraji pole stojí dřevěná pergola se žlutým praporkem a barevná budka. Tady se nic netrhá, tady se bloudí.
Španělsko u D1. Kukuřičné bludiště u Humpolce zahájilo sezonu

You May Like

Témata