Na Vysočině se natáčela nová pohádka

4

Lomy v Lipnici nad Sázavou zažili od neděle 28. července svoji filmovou premiéru, vybral si je pro své natáčení nové pohádky padesáti členný filmový štáb.

pohádkaLomy v Lipnici nad Sázavou zažili od neděle 28. července svoji filmovou premiéru, vybral si je pro své natáčení nové pohádky padesáti členný filmový štáb. „Doufejme, že se tu filmařům tak zalíbí, že se budou rádi vracet,“ říká Michaela Králová z Vysočina Film Office.

Celé natáčení probíhalo od 28. – 31. července 2019 a během tohoto období filmový štáb působil ve čtyřech lokalitách – lom Zlaté oči, Ústa pravdy, Památník odposlechu a lom u České tábornické unie, kde se mimo jiné uskutečnil i skok do vody s devíti metrové výšky. Počasí na Vysočině filmařům v posledních dvou dnech moc nepřálo a tak se museli vyrovnat i s dešťovými přeháňkami, které občas přerušily natáčení, i přes to se podařilo dotočit všechny potřebné scény.

Pohádka Princezna zakletá v čase vypráví o příběhu mladé rozmazlené princezny Elleny, která musí zachránit království a nalézt své čisté srdce. Režisérem pohádky je Petr Kubík, který od svých patnácti let tvořil krátké filmy. Spolupracoval na natáčení WRC Rally a Dakaru, Cyril a Metoděj: Apoštolové Slovanů, režíroval taktéž film Lost Legion v Hollywoodské produkce Lions Gate.

Více informací o Kubíkově premiérové pohádce sledujte na facebookové stránce Princezna zakletá v čase, kde se dozvíte více informací o hercích, natáčení a mnoho dalšího.

Během natáčení v lipnických lomech navštívila filmový štáb i náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina Jana Fischerová společně se zástupci regionální filmové kanceláře Kraje Vysočina.

Více informací:

Petr

4 thoughts on “Na Vysočině se natáčela nová pohádka

  1. Tak nezbývá, než princezně zakleté v čase přát, ať se naučí česky lépe než autor tohoto článku…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zahrazené bystřiny jsou nejen akumulátorem vody v lese, ale i zdrojem při hašení

Po Srp 5 , 2019
Usměrnění vydatnějšího toku, zadržování vody v lese, optimalizace vodního režimu, revitalizace krajiny, ale v případě nutnosti i zdroj pro hasební účely při požáru lesa – i to všechno zastanou hrazené bystřiny v lesích.

You May Like

Témata