Nabídka zajímavé placené práce na IT projektu

1

Do našeho IT týmu hledáme člověka pro spolupráci na projektu pro jednoho našeho zakáznika. Jedná se o velice zajímavou práci při vývoji a customizaci nově implementovaného projektu. Práce je vhodná pro studenty IT, popřípadně pro pracovníky v oboru IT, který mají zájem o zajímavý příspěvěk k jejich výdělku.


AXL Systems

Pro našeho zákazníka u nehož jsme implementovali open-source CRM řešení hledáme pracovníka/pracovnici, který by se podílel na dalším vývoji a rozvoji tohoto systému.

Vaším úkolem by bylo provádět analýzy systémových procesů uvnitř společnosti a jejich implementace do stávajícího systému. Dále by jste ser podílel(a) na vývoji dalších modulů pro tento projekt, tvorbu reportů pro management společnosti, vývoj synchronizace mezi CRM systémem a stávajícím ERP systémem, který společnost používá.

Jedná se o velice zajímavou práci na částečný úvazek (cca. 4 hodiny denně), která bude i zajímavě finančněš ohodnocena. Prozatím na dobu neurčitou. Je možno být zaměstnán přímo u zákazníka na zkrácený pracovní úvazek, nebo formou brigády. Nebo je možno provádět práce na vlastní živnostenský list. Výhodou je, že můžete pracovat z pohodlí svého domova (pokud máte svůj vlastní počítač a připojení k Internetu). Pouze by jste komunikoval s pobočkami společnosti v Praze a Pelhřimově a občas tyto pobočky navštívili.

Požadavky:

– vynikající znalost IT technologií a posledních trendů
– základní znalosti v CRM
– dobrá znalost OOP (objektově orientovaného programování)
– vynikající znalost programování v PHP
– dobrá znalost práce s MySQL – administrace
– vynikající znalost databázového SQL jazyka
– znalost programování v C# výhodou (není nutné)
– vynikající znalost anglického jazyka – ústně i písemně (studium materiálů v angličtině, komunikace se zahraničními obchodními zástupci)
– časová flexibilita
– schopnost pracovat v týmu a pod pracovním vypětím

Nabízíme:

– práci na zajímavém projektu v zajímavém týmu
– zaškolení
– možnost naučit se nové věci
– možnost práce z domova
– zajímavé finanční ohodnocení

Čtěte dále:   ŘSD nechá rozšířit dálniční odpočívku u Humpolce, přibudou parkovací místa

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v anglickém jazyce, nabídku proč máte u tuto pozici zájem a Vaší finanční představu – emailem na adresu rom_axl@yahoo.com.

Axl

One thought on “Nabídka zajímavé placené práce na IT projektu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Anketa o parku v Humpolci

St Bře 24 , 2010
Zastupitelé Humpolce zveřejnili studii na úpravu parku nemocnice v ulici 5. května v Humpolci. Obyvatelé mohou svůj názor vyjádřit v anketě. Čtěte dále:   Jak pečovat a nevyhořet

You May Like

Témata