Nehody v Humpolci

5

Splašení koně živí + splašení „koně“ v motorech…

V pátek 18.dubna se stala kuriózní nehoda v ulici 5.května. Krátce před polednem jel vozka koňského povozu od centra města . Na křižovatce ulice s ulicí Fr.Jindráčkové došlo ke splašení obou koní, které nebyl vozovka schopen zvládnout,  následnému vyjetí na levou stranu vozovky a nárazu povozu do sloupu veřejného osvětlení. Při nehodě došlo k lehkému  zranění vozky a jeho tří spolujezdkyň. Způsobená škoda činí 26 tisíc korun.
 


V pondělí 21.dubna se v Humpolci staly hned dvě dopravní nehody. K první nehodě došlo v 8:30 hodin. Řidič Fordu Mondeo jel směrem na Čejov, kdy v místě restaurace Stromovka dával přednost chodci přecházejícímu po přechodu pro chodce. Řidič vozidlo před přechodem zastavil a řidič jedoucí za ním se Škodou 120 již nestačil zareagovat a zezadu do fordu narazil. Hmotná škoda činí 25 tisíc korun.


 


Po 18. hodině jel sedmadvacetiletý cizinec vozidla Renault Twingo ulicí Masarykova ve směru od centra Humpolce k Okružní ulici. V době, kdy byl předjížděn motocyklem Yamaha, který řídil 18-letý řidič, začal odbočovat vlevo do řady zaparkovaných vozidel. Došlo k bočnímu střetu vozidla a motorky. Motocyklista upadl na vozovku a pádem utrpěl lehké zranění. Motorka narazila do Škody Felicia, která byla zaparkována u levého okraje vozovky. Alkohol byl u řidičů vyloučen dechovou zkouškou přístrojem Dräger. Způsobená škoda činí 40 tisíc korun. 


 


(Zdroj: http://www.i-vysocina.cz/)


 

myska

5 thoughts on “Nehody v Humpolci

  1. Ten první příspěvek je opravdu SUPER. To psal určitě schopnej příslušník sboru „Chránit a pomáhat“. 🙂

  2. Lehké zranění 52letého vozky a tří dívek ve věku od devatenácti do šestadvaceti let vezoucích se v bryčce si vyžádala kuriózní nehoda. Ta se stala minulý pátek v rámci výcviku koní ze školního statku v Humpolci.

    Koně se splašili kvůli zvuku terénního auta, které projelo kolem. Vozka je nedokázal zvládnout, bryčka poté narazila do dopravní značky vzdálené šedesát metrů od místa, kde se spřežení stalo neovladatelným.

    Koně vyvázli bez zranění, hmotná škoda byla sečtena na 26 tisíc korun.

    1. No v pátek před polednem jsem viděl koníka, jak si to mašíruje parkem kamsi pod Orlík. Asi se šel uklidnít:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Basta Fidel v Karambě

Út Dub 22 , 2008
Přijďte si v sobotu 26.dubna poslechnout houpavé rytmy do Karamba baru

You May Like

Témata