Nejlepší autokrosoví jezdci se sjedou do Humpolce

Jak již Humpolák informoval, tento víkend se na autokrosové trati pod Vilémovem uskuteční testování autocrossových a rallycrossových speciálů účastnících se v roce 2009 závodů MMČR a ME. Do Humpolce by mělo dorazit přes 200 vozů, účastnit se budou jezdci od těch nejmladších pětiletých, přes dorostence až po ty nejzkušenější reprezentanty. Přijet by měl Jarda Hošek, Petr Bartoš, Petr Turek, Vladislav Hanák a spousta dalších, kteří mají na svém kontě evropské tituly.

Technické testování soutěžních vozidel je něco podobného, jako povinná technická kontrola osobních aut. Měří se hluk, auta se váží, dělá se test bezpečnostních prvků v autě, probírá se dokumentace k vozu atd. Pokud by nebyla příliš rozmočená trať, dojde i na tréninkové jízdy.


Celé závodiště bude o víkendu otevřeno veřejnosti. Diváci se mohou přijít podívat, jak se kontroly dělají, a popovídat si s jezdci. Vstupné se neplatí. Testování začíná v sobotu v devět hodin a potrvá až do osmnácté hodiny. V neděli se začíná opět v devět, konec je v patnáct hodin.

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Chybí góly i body. Na fotbalisty Humpolce čeká velice obtížné záchranářské jaro

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Odemykání Želivky

Čt Bře 26 , 2009
Klub vodáků ze Želiva pořádá v sobotu 28.března „Odemykání Želivky“. Čtěte dále:   Běh míru

You May Like

Témata